Sportas

2015.02.14 17:32

Paaiškėjo Lietuvos komandų varžovės moterų Europos taurės krepšinio turnyre

BNS 2015.02.14 17:32

Sekmadienį Vokietijoje FIBA Europe būstinėje ištraukti antrojo pagal pajėgumą 2014–2015 metų sezono moterų Europos taurės (EuroCup Women) krepšinio turnyro burtai, po kurių paaiškėjo ir Lietuvos komandų varžovės pirmajame etape.

Sekmadienį Vokietijoje FIBA Europe būstinėje ištraukti antrojo pagal pajėgumą 2014–2015 metų sezono moterų Europos taurės (EuroCup Women) krepšinio turnyro burtai, po kurių paaiškėjo ir Lietuvos komandų varžovės pirmajame etape.

Lietuvos moterų krepšinio lygos čempionė Vilniaus „Kibirkšties–VIČI“ komanda į I diviziono D grupę ir pirmajame etape žais su Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija), Minsko „Horizont“ (Baltarusija) ir Noginsko „Spartak“ (Rusija) ekipomis.

„Sunku komentuoti burtus, tačiau galima sakyti, jog mums pasisekė kelionių atžvilgiu, nereikės labai toli keliauti, o ir išvengėme tokių komandų, kaip Maskvos „Dinamo“, Maskvos srities „Sparta&K“ ar Stambulo „Universitesi, – teigia „Kibirkšties–VIČI“ komandos vyriausioji trenerė Jurgita Štreimikytė–Virbickienė. – Horizont“ komanda prarado savo lyderę Aleksandrą Komenčiuk, todėl sunku prognozuoti, ar sugebės surasti kuo ją pakeis. Apie „Bešiktaš“ komandos sudėtį kol kas sunku kalbėti, tačiau žinome, kad Turkijos ir Rusijos rinkos moterų krepšinyje pačios didžiausios ir pinigai ten tikrai dideli. „Spartak“ komandai praėjęs sezonas Rusijoje nebuvo pats geriausias, tiesa, tarpsezoniu metu Rusijoje vyksta didelė žaidėjų migracija. Lengva tikrai nebus, tačiau grupę vertinu tikrai gerai“.

LMKL bronzos medalininkės Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkės pateko į I diviziono C grupę, kurioje teks žaisti su labai grėsmingomis varžovėmis „Mersin BB SK“, „Orduspor Sportif“ (abi Turkija) bei Maskvos srities „Sparta&K“ (Rusija) komandomis, o Europos taurių varžybose debiutuosiantis Utenos „Utenos“ klubas I diviziono B grupėje išmėgins jėgas su Stambulo „Universitesi“ (Turkija), Minsko „Cmoki“ (Baltarusija) ir Vilogdos „Čevakata“ (Rusija) komandomis.

Į kitą varžybų etapą pateks po dvi geriausias grupių komandas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.