Sportas

2015.02.12 21:38

Vieną iš čempionato žvaigždžių į pusfinalį palydės dešimtmetis iš Lietuvos

LRT.lt 2015.02.12 21:38

Liepos 9 dieną, vykstant FIFA pasaulio čempionato pusfinalio rungtynėms, šalies futbolo aistruoliai galės palaikyti ne tik savo favoritus, bet ir dešimtmetį Augustą Grabažį, kuris tapo restoranų tinklo „McDonald`s“ inicijuojamos tarptautinės programos „Į stadioną – su žvaigžde“ nugalėtoju Lietuvoje.

Liepos 9 dieną, vykstant FIFA pasaulio čempionato pusfinalio rungtynėms, šalies futbolo aistruoliai galės palaikyti ne tik savo favoritus, bet ir dešimtmetį Augustą Grabažį, kuris tapo restoranų tinklo „McDonald`s“ inicijuojamos tarptautinės programos „Į stadioną – su žvaigžde“ nugalėtoju Lietuvoje.

Mažasis Lietuvos atstovas tapo vienu iš 22 programos dalyvių, kurie likus kelioms minutėms iki pusfinalio varžybų į stadioną palydės jose besirungsiančius žaidėjus. Komanda, kurios žaidėją į stadioną išves Augustas, paaiškės jau šį šeštadienį, teigiama pranešime.

„Į stadioną – su žvaigžde“ programa jau tapo lietuviško futbolo dalimi. Džiaugiamės galėdami Augustui suteikti išskirtinę galimybę nuvykti į didžiausią pasaulyje futbolo šventę – FIFA pasaulio čempionatą, ir tuo, kad Lietuvai jame atstovaus talentingas jaunasis futbolininkas, kuris ateityje galbūt taps Lietuvos futbolo žvaigžde.

Tikimės, kad ši kelionė mažajam žaidėjui atneš tik pačius geriausius įspūdžius ir paskatins ryžtingai siekti futbolininko karjeros“, – sakė restoranų tinklo „McDonald`s“ marketingo vadovas Baltijos šalyse Marius Stonkus.

Į Braziliją Augustą lydės jo tėtis Andrius, kuris taip pat yra tikras futbolo gerbėjas. Programos  iniciatorius ir oficialus čempionato restoranų tinklas „McDonald`s“ jiems suteikė skrydį į Braziliją ir atgal, kelionės draudimą, keturių dienų viešnagę ir išskirtinį turą Rio de Žaneire, oficialią „Į stadioną su žvaigžde“ programos dalyvių aprangą bei atributiką ir, žinoma, galimybę gyvai stebėti pasaulio čempionato pusfinalio rungtynes. Kol Augustas į stadioną lydės žymiausius čempionato futbolininkus, jo tėtis visa tai stebės rungtynių žiūrovams skirtose tribūnose.

Kaune gyvenantis berniukas futbolą žaidžia pusę savo gyvenimo – treniruotes pradėjo lankyti dar penkerių. Jau dabar futbolo aikštelėje dešimtmetis pranoksta daugelį savo bendraamžių, todėl šiuo metu svečiuojasi Nyderlanduose, kur treniruojasi futbolo stovykloje.

„Jei ir toliau taip seksis aikštelėje ir neišblės noras siekti profesionalaus futbolininko karjeros, sieksime sūnui užtikrinti geriausias sąlygas treniruotis“, – sakė Andrius Grabažis.

Į Rio de Žaneirą  jaunasis futbolininkas ir jo tėtis Andrius išvyks jau liepos 6-ąją, kur ruošis čempionato pusfinaliui. Rungtynės, kurių metu paaiškės čempionato finalininkai, vyks „Arena Corinthians“ stadione San Paulo mieste. Jas Lietuvos žiūrovai galės stebėti 22:45 val. šalies laiku. 

„Į stadioną – su žvaigžde“ yra pasaulinės „McDonald`s Player Escort“ programos dalis. Jos metu į 2014-ųjų FIFA pasaulio čempionatą iš viso vyks 1408 vaikai iš beveik 70 šalių.