Sportas

2014.07.02 12:01

„Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės kitą sezoną dalyvaus Europos taurės turnyre

BNS 2014.07.02 12:01

Lietuvos moterų krepšinio lygos čempionė Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komanda kitą sezoną dalyvaus antrame pagal pajėgumą Senajame žemyne turnyre – Europos taurės (EuroCup Women) varžybose.

Lietuvos moterų krepšinio lygos čempionė Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komanda kitą sezoną dalyvaus antrame pagal pajėgumą Senajame žemyne turnyre – Europos taurės (EuroCup Women) varžybose.

Stipriausia Lietuvos komanda į šį turnyrą sugrįš po metų pertraukos. Praėjusiame sezone sostinės ekipa išbandė jėgas moterų Eurolygoje ir per 12 rungtynių iškovojo 3 pergales.

Prieš dvejus metus „Kibirkšties-VIČI“ komanda debiutuodama Europos taurės turnyre iškovojo dvi pergales, patyrė dvi nesėkmes ir tik dėl prastesnio įmestų ir praleistų taškų santykio liko trečioje grupės vietoje bei nepateko į kitą etapą.

„Šį sezoną nusprendėme dalyvauti Europos taurės varžybose, – teigė „Kibirkšties-VIČI“ komandos vadovas Dainius Virbickas. – Kol kas apie tikslus kalbėti sunku, neaišku nei komandos sudėtis, nei varžovių komandos sudėtys, nei visi kiti dalykai. Kaip ir visada, pirmiausiai, sieksime pergalių kiekvienose rungtynėse, norime patekti į kitą etapą, o toliau – žiūrėsime.“

Prie „Kibirkšties-VIČI“ komandos vairo antrus metus iš eilės stovės viena geriausių visų laikų Lietuvos krepšininkių Jurgita Štreimikytė-Virbickienė. Trenerė šią vasarą dirbo Manto Šerniaus asistente Lietuvos rinktinėje ir kartu su nacionaline komanda iškovojo bilietą į 2015 metų Europos moterų krepšinio čempionatą.

Praėjusiame sezone „Kibirkšties-VIČI“ komanda iškovojo Lietuvos ir Baltijos lygų čempionių titulus bei iškovojo Lietuvos krepšinio federacijos taurę.

Jau aišku, kad kitą sezoną „Kibirkšties-VIČI“ komandos marškinėlių nevilkės Sofija Aleksandravicius ir Rima Valentienė. Pirmoji rungtyniaus Namiuro „Belfius“ klube Belgijoje, o antroji žais ir bus trenerio asistentė „Utenos“ komandoje.

Europos taurės turnyro grupių etapo burtai liepos 6 dieną bus ištraukti Vokietijos mieste Miunchene.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.