2014.06.27 09:48

L. Grigelis Ispanijoje pateko į pusfinalį

BNS 2014.06.27 09:48

Trečią pergalę iš eilės Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos „XIX Open Cruzcampo-Ciudad de Palma Del Rio“ turnyro, kurio prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybose iškovojo 22-ejų metų Laurynas Grigelis.

Ketvirtadienį ketvirtfinalyje 247-ą vietą ATP reitinge užimantis bei antras pagal skirstymą turnyre lietuvis 6:1, 6:3 nugalėjo šeštąjį pagal skirstymą 21-erių metų ispaną Oriolą Rocą Batallą (ATP-395) ir pateko į pusfinalį.

Užsitikrinęs 8 ATP klasifikacijos taškus ir 753 dolerių čekį, Lietuvos tenisininkas penktadienį dėl vietos finale kovos su trečiuoju pagal reitingą 21-erių metų baltarusiu Jegoru Gerasimovu (ATP-250), kuris ketvirtfinalyje 6:3, 6:7 (6:8), 6:1 privertė pasiduoti 17-metį amerikietį Eduardą Navą (ATP-1449).

Dvejetų varžybose Lauryno Grigelio ir airio Jameso Cluskey duetas suklupo pusfinalyje ir gavo 324 dolerių čekį bei po 8 ATP dvejetų reitingo taškus.

Dvejetų varžybų nugalėtojais tapo ispanas Jaume'as Pla Malfeito poroje su indu Ramkumaru Ramanathanu, kurie finale 7:6 (7:2), 4:6, [10:7] įveikė trečiąją korto šeimininkų porą – Eduardą Esteve'ą Lobato ir