Sportas

2015.02.12 21:38

L. Hamiltonas: kalbos apie mano ateitį – paistalai

f-1.lt2015.02.12 21:38

  „McLaren“ pilotas Lewisas Hamiltonas kalbas apie esą jo jau sudarytą sutartį dėl perėjimo į „Mercedes“ pavadino paistalais ir vylėsi, kad tai kovoje dėl šių metų „Formulės-1“ čempionų vardų neišblaškys jo ir komandos.  

„McLaren“ pilotas Lewisas Hamiltonas kalbas apie esą jo jau sudarytą sutartį dėl perėjimo į „Mercedes“ pavadino paistalais ir vylėsi, kad tai kovoje dėl šių metų „Formulės-1“ čempionų vardų neišblaškys jo ir komandos.

„Neturiu jokių terminų. Visas mano dėmesys sukoncentruotas į bandymą laimėti šį pasaulio čempionatą“, – lankydamasis Indijoje, britas pažymėjo dar nesudaręs jokio kontrakto dėl kito sezono.

„Be abejo, turiu išspręsti ir šiuos dalykus, tačiau už mane sutartį derina už tai atsakingi žmonės.“

„Vyksta daug spekuliacijų, daug istorijų neatitinka tiesos. <...> Manau, kad mes visi pakankamai protingi, kad suprastume, kad žmonių rašomi dalykai ne visuomet yra tiesa.“

„Manau, kad dabar svarbiausia yra tai, kad būčiau šimtu procentų susikoncentravęs į kovą dėl pergalių su šia komanda ir jos stūmimu į priekį. Su ekipa esu nuo trylikos, o nuo 2009-ųjų sunkiai dirbame, kad laimėtume čempionatą. Tikėkimės, kad pagaliau galėsime tai pasiekti.“

„Taigi, dabar svarbiausia, kad mūsų neišblaškytų aplinkinių paistalai.“

Kartu L. Hamiltonas neslėpė kartėlio, kad sezono pradžioje dėl komandos klaidų jam nepavyko surinkti tiek taškų, kiek tuo metu buvo įmanoma.

„Mes praradome daug taškų sezono pradžioje. Pirmosiose septyneriose ar aštuoneriose lenktynėse buvome pirmoje starto eilėje, ir turėjome jas visas laimėti. Barselonoje tikrai galėjome nugalėti, tą savaitgalį turėjome patį geriausią bolidą.“

„Iš tokių situaciją mokaisi. Tokia gyvenimo esmė.“

Gandai apie L. Hamiltono ateitį, tuo tarpu, verda toliau. Britų „Guardian“ penktadienį paskelbė, kad komanda, kurioje britas lenktyniaus kitais metais, turėtų paaiškėti jau kitą savaitę, prieš Singapūro GP etapą.

Žiniasklaidoje tvirtinama, kad „McLaren“ L. Hamiltonui siūlo trečdalį mažesnį atlyginimą nei 15 mln. svarų sterlingų per metus, kuriuos britas gaudavo pastaruoju metu, todėl norėdama išlaikyti sportininką turės ženkliai pagerinti savo pasiūlymą.

„Mercedes“ 2008 m. F-1 čempioną, teigiama, vilioja ne tik 20 mln. svarų sterlingų metine alga, bet ir laisve renkantis asmeninius rėmėjus, kas turėtų palengvinti sportininko karjera besirūpinančios Simono Fullerio „XIX Entertainment“ galimybes lenktynininką paversti pasauline superžvaigžde. Kitas svarbus pasirinkimo faktorius – galimas gamyklinės komandos pranašumas ruošiant kardinaliai kitokią 2014 m. techniką, kai bus įvesti nauji varikliai ir ženklūs reikalavimų bolidams pakeitimai.

Kitas britų laikraštis „Daily Mail“ šįryt paskelbė, kad „McLaren“ jau intensyvina galimo L. Hamiltono įpėdinio paieškas ir dabar savo dėmesį sukoncentravo į „Sauber“ pilotą Sergio Perezą, kuris gali ir nesulaukti kvietimo į „Ferrari“ gretas pakeisti Felipe Massos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.