Naujienų srautas

Sportas2014.08.07 14:05

Italų treneris prieš rungtynes su Kosta Rika: „Nuojauta sako, kad tai bus sunkiausias grupės mačas“

15min.lt 2014.08.07 14:05

Italijos futbolo rinktinė penktadienio vakare gali beveik užsitikrinti vietą Pasaulio futbolo čempionato aštuntfinalyje. D grupės lyderiai rungtyniaus su prieš pirmenybes nurašyta, tačiau pirmajame ture didžiulę staigmeną pateikusia Kosta Rikos komanda.

Italijos futbolo rinktinė penktadienio vakare gali beveik užsitikrinti vietą Pasaulio futbolo čempionato aštuntfinalyje. D grupės lyderiai rungtyniaus su prieš pirmenybes nurašyta, tačiau pirmajame ture didžiulę staigmeną pateikusia Kosta Rikos komanda.

Italų treneris Cezare Prandelli tikina kruopščiai besirengiantis mačui ir studijuojantis varžovų žaidimą.

„Mes esame išstudijavę šios komandos žaidimą. Tai stipri rinktinė, žinanti, kaip žaisti labai gerai. Kosta Rika pirmajame ture įveikė Urugvajų, tad tai bus sunkiausios grupės rungtynės“, – prieš rungtynes kalbėjo C. Prandelli.

56-erių metų specialistas atskleidė, kad Italijos rinktinės vartininkas ir kapitonas Gianluigi Buffonas jau beveik atsigavo po traumos, kuri sutrukdė jam žaisti pirmajame mače su Anglija. Vartininkas treniruojasi su komandos draugais.

Vis dėlto, C. Prandelli dar nežino, ar leis veteraną į aikštę, mat pirmose rungtynėse vartus gynęs Salvatore Sirigu atrodė puikiai ir užsitarnavo trenerio bei komandos draugų pasitikėjimą.

„Pasaulio čempionato kalendorių žinojome labai seniai, todėl išstudijavome visų varžovų žaidimą, ne išimtis ir Kosta Rika. Tai labai gerai organizuota komanda, turinti aiškią sistemą. Jie tikrai nusipelnė pergalės prieš Urugvajų.

Kosta Rikos puolamąjį trejetą sudaro labai geri žaidėjai, mokantys rungtyniauti vienas prieš vieną, galintys leisti giliau ir priimti kamuolius. Joelis Campbellas yra labai geras žaidėjas, šiuolaikinis puolėjas, galintis puikiai smūgiuoti iš toli, mušti galva, kurti pavojingas situacijas kitiems. Nuojauta sako, kad tai bus sunkiausias grupės mačas“, – kalbėjo C. Prandelli.

Be G. Buffono, sveikatos problemų turi ir Andea Barzagli, kuriam skauda raumenis. Vis dėlto abu futbolininkai turėtų būti pasirengę išbėgti į aikštę, jei tik treneriui to reikės.

Italijos futbolo rinktinė net ir nugalėjusi Kosta Riką negalės būti tikra dėl vietos kitame etape. Jeigu trečiajame ture italai pralaimėtų Urugvajui, o Kosta Rika įveiktų Angliją – tada trys komandos (Italija, Urugvajus, Kosta Rika) turėtų vienodai taškų ir reiktų skaičiuoti įvarčių santykį.

Anglai penktadienį ypač lauks italų pergalės, nes tik tokiu atveju jie dar turėtų šansų keliauti į aštuntfinalį. Anglams reikia, kad Italija įveiktų Kosta Riką ir Urugvajų, o paskutiniame ture patys anglai turėtų įveikti Kosta Riką.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi