Sportas

2015.09.08 13:45

I. Casillasas: atėjo laikas keistis kartai

15min.lt 2015.09.08 13:45

Pasaulio čempionė Ispanijos futbolo rinktinė savo pasirodymą Brazilijoje užbaigs trečiojo rato rungtynėmis su Australija. Trečiadienį antrajame mače antrą kartą pralaimėję ispanai titulo apginti jau nebegali.

Pasaulio čempionė Ispanijos futbolo rinktinė savo pasirodymą Brazilijoje užbaigs trečiojo rato rungtynėmis su Australija. Trečiadienį antrajame mače antrą kartą pralaimėję ispanai titulo apginti jau nebegali.

Gynėjas Sergio Ramosas po mačo pasiteisinimų neieškojo, tačiau išreiškė pasitikėjimą komandos draugais.

„Teisinasi tik nevykėliai. Mes turime gražią ateitį kartu, tad dabar dar negalime daryti kažkokių išvadų. Atsiprašome Ispanijos žmonių, kurie mumis tikėjo. Mes pralaimėjome kaip komanda. Vis dėlto po visų pergalių ši komanda tikrai nusipelnė pagarbos ir aš didžiuojuosi vilkėdamas šiuos marškinėlius. Kad ir ką Vicente del Bosque nuspręstų dėl savo ateities – liksime jam ištikimi“, – sakė S. Ramosas.

Pasaulio ir Europos čempionų titulus su komanda iškovojęs treneris V. del Bosque po fiasko pasibaigusių rungtynių neskubėjo daryti išvadų ir prašė palaukti.

„Šiuo metu nenorėčiau analizuoti, kas buvo ne taip. Turime marias laiko. Dėl savo ateities nuspręsiu. Vėliau kartu su Ispanijos futbolo federacija rasime geriausią sprendimą.

Žinoma, kad per dvi rungtynes taip ir nepasiekėme to lygio, kokio turėjome būti, kokio tikėjosi mūsų sirgaliai. Žinoma, kad mums skaudu. Mes stengėmės, spaudėme, tačiau pritrūko trupučio sėkmės, trupučio charakterio“, – kalbėjo V. del Bosque.

Tuo metu komandos kapitonas ir vartininkas Ikeras Casillasas, kurio žaidimas kritikuotinas per abejas Ispanijos rinktinės rungtynes, prakalbo apie kartų pasikeitimą Ispanijos rinktinėje.

„Sunku paaiškinti, kas atsitiko, kai jau pralaimėjome abejas rungtynes. Mums belieka atsiprašyti Ispanijos žmonių. Manau, šios komandos dar laukia daug gerų dalykų, tačiau atėjo laikas keistis kartai. Niekas negalvojo, kad šiame čempionate taip atsitiks. Varžovai žaidė geriau, tačiau ir mūsų atsidavimas nebuvo toks, kokio reikėjo“, – teigė I. Casillasas.

LRT – oficialus pasaulio futbolo čempionato transliuotojas. Rungtynes galite tiesiogiai stebėti per LRT televiziją, raiškiosios televizijos kanalą LRT HD, LRT Kultūrą bei portale LRT.lt (tik Lietuvos teritorijoje).