Naujienų srautas

Sportas2014.08.07 14:06

Berlyne futbolo stadioną užtvindė sirgalių sofos

BNS 2014.08.07 14:06

Kol kiti stumdosi sausakimšuose baruose arba spiečiasi prie televizorių namuose, Berlyno gyventojai gali patogiai stebėti Pasaulio futbolo čempionatą ant savo jaukių sofų stadiono dydžio svetainėje, 700 colių įstrižainės ekrane.

Kol kiti stumdosi sausakimšuose baruose arba spiečiasi prie televizorių namuose, Berlyno gyventojai gali patogiai stebėti Pasaulio futbolo čempionatą ant savo jaukių sofų stadiono dydžio svetainėje, 700 colių įstrižainės ekrane.

Berlyno futbolo komanda „Union Berlin“, žaidžianti antrojoje lygoje, savo stadioną pavertė didžiule „Pasaulio futbolo čempionato svetaine“, į kurią futbolo aistruoliai gali atsivežti savo sofas ir nemokamai stebėti rungtynes.

Tikimasi, kad pirmadienį vyksiančias Vokietijos ir Portugalijos rinktinių varžybas stadione stebės mažiausiai 12 tūkst. žmonių ant 850 sofų.

Stadione „An der Alten Foersterei“ galima bus įsigyti gaiviųjų gėrimų, taip pat dešrainių ir alaus, kai kurie žiūrovai net iš anksto pasirūpino namų interjerui būdingais žurnaliniais staliukais ir toršerais.

Jaukumo suteikia milžiniška siena už ekrano, dekoruota aštuntojo dešimtmečio Rytų Vokietijos stiliaus tapetais.

Geraldas Ponesky, vienas „svetainės“ sumanytojų, sakė, jog ši mintis jam kilo išgirdus futbolo gerbėjų dainą stadione apie tai, jog stadionas yra „jų svetainė, jų namai“.

„Tada šovė į galvą ši idėja“, – sakė G. Ponesky.

Kai kurie taip įsijautė, kad jau atsivežė į stadioną savo sofas.

Vietą stadione užsirezervavęs 32-jų Sascha Alexanderis sakė, kad dvi sofutes įsigijo internetinėje parduotuvėje „eBay“, o paskui per visą miestą atsivežė jas čia.

„Mes gyvenamame dideliame bute, kurį dalinamės su kitais, bet nenorėjome žiūrėti varžybų namie“, – sakė jis sekmadienį su draugais stebėdamas Šveicarijos ir Ekvadoro komandų žaidimą.

„Mums didelės svetainės idėja atrodo keistoka“, – pridūrė jis.

Tvarkingai išrikiuotose sofų eilėse susėdę žiūrovai sekmadienį žaidimą stebėjo patogiai atsirėmę į dekoratyvines pagalvėles ir kojas užsidengę pledais arba užsikėlę jas ant staliukų. Pasak G. Ponesky, kai kurie čia jaučiasi taip laisvai, kad ateina apsirengę chalatais.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi