Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

M. Schumacheris pabudo iš komos, toliau gydysis Lozanoje

ELTA 2015.09.08 13:45

„Formulės-1“ legenda Michaelis Schumacheris pabudo iš komos ir paliko Grenoblio miesto ligoninę, remdamasi lenktynininko šeimos narių suteikta informacija, skelbia BBC.

„Formulės-1“ legenda Michaelis Schumacheris pabudo iš komos ir paliko Grenoblio miesto ligoninę, remdamasi lenktynininko šeimos narių suteikta informacija, skelbia BBC.

Vokietijos naujienų portalo „The Local“ duomenimis, sportininkas toliau sveiks Lozanos universitetinėje ligoninėje Šveicarijoje, už 40 kilometrų nuo savo namų Glande. Šią informaciją patvirtino ligoninės atstovas Darcy Christenas.

„Michaelis paliko Grenoblio ligoninę ir tęsia savo ilgą reabilitacijos fazę. Jis jau nebe komoje, – pirmadienį informavo „Formulės-1“ piloto atstovė Sabine Kehm. – Prašome suprasti, kad jo tolimesnė reabilitacija vyks toliau nuo pašalinių akių“.

Šeima išleistame pranešime padėkojo visiems sportininką palaikiusiems gerbėjams, o gydytojus pagyrė už „nepriekaištingą darbą“. F-1 piloto artimieji jau ankščiau įspėjo, kad „Michaeliui tai bus ilga ir sunki kova“.

„Esame tikri, jam (jūsų palaikymas – ELTA) labai padėjo“, – rašoma M. Schumacherio gerbėjams.

Savo linkėjimus sveikstančiai lenktynių legendai perdavė ir Vokietijos futbolo komanda, šiuo metu dalyvaujanti Pasaulio čempionate Brazilijoje.

„Dėl futbolo jis taip pat pakvaišęs, kaip ir mes visi. Jo šeimai linkiu stiprybės. Jeigu laimėtume čempionų taurę, manau, jis labai nudžiugtų“, – kalbėjo „Arsenal“ puolėjas Lukas Podolskis.

M. Schumacheris komos būklėje atsidūrė po nelaimingo atsikimo slidinėjant Prancūzijos Alpėse gruodžio 29 dieną. Incidentą tyrę ekspertai nustatė, jog sportininkas pargriuvo už pažymėtos trasos ribų „lėkdamas gero čiuožėjo greičiu“.

Iš profesionalaus „Formulės-1“ piloto karjeros M. Schumacheris pasitraukė 2012 metais. Per 19 metų lenktynių jis du kartus laimėjo čempiono titulą su „Benetton“ komanda 1994 ir 1995 metais, bei 5 kartus su „Ferrari“ nuo 2000 metų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi