Sportas

2014.08.07 14:07

Olandai nepadoriu rezultatu sutrypė pasaulio čempionę Ispaniją

DELFI.lt2014.08.07 14:07

Penktadienį Brazilijos rytų mieste Salvadore vyko vienas labiausiai intriguojančių 2014 m. pasaulio futbolo čempionato pirmojo turo mačų – jame susitiko praėjusių pirmenybių finalininkės Ispanijos ir Olandijos rinktinės.

Ispanai ir olandai – ne tik B grupės ir apskritai vieni šių metų turnyro favoritų. Tačiau penktadienį atrodė kitaip: fantastiškai žaidusi Olandijos rinktinė laimėjo net 5:1 (1:1) ir su kaupu atkeršijo ispanams už apmaudžią nesėkmę 2010 m. finale Johanesburge, PAR.

Dvikovai teisėjavo italas Nicola Rizzoli. Jis jau 27 min. paskyrė itin diskutuotiną 11 metrų baudinį į olandų vartus ir Xabi Alonso išvedė ispanus į priekį – 1:0. Tačiau ši neteisybė tik pažadino Olandijos futbolininkus ir Robinas van Persie 44 min. tobulu smūgiu galva išlygino rezultatą – 1:1.

Kaip parodė tolesni įvykiai, tai buvo tik pradžia: du Arjeno Robbeno, vienas Stefano de Vrijaus ir dar vienas R. van Persie įvarčiai tiesiog sugniuždė pasaulio čempionus – 5:1, kuriems beliko džiaugtis tuo, kad jų varžovai neišnaudojo dar kelių gerų progų.

Rungtynių įrašą žiūrėkite čia.

LRT – oficialus pasaulio futbolo čempionato transliuotojas. Rungtynes galite tiesiogiai stebėti per LRT televiziją, raiškiosios televizijos kanalą LRT HD, LRT Kultūrą bei portale LRT.lt (tik Lietuvos teritorijoje).


 
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt