Naujienų srautas

Sportas2012.09.11 14:13

Lietuvos futbolininkams lažybininkai prognozuoja įtikinamą nesėkmę Graikijoje

LRT.lt 2012.09.11 14:13

Šį vakarą Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė žais antrąsias pasaulio čempionato atrankos turnyro G grupės rungtynes išvykoje su Graikijos futbolininkais. Nors pirmąjį mačą namuose mūsiškiai sužaidė lygiosiomis su 1:1 su Slovakijos rinktine, antrosios rungtynės žada būti kur kas sudėtingesnės

Šį vakarą Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė žais antrąsias pasaulio čempionato atrankos turnyro G grupės rungtynes išvykoje su Graikijos futbolininkais.  Nors pirmąjį mačą namuose mūsiškiai sužaidė lygiosiomis su 1:1 su Slovakijos rinktine, antrosios rungtynės žada būti kur kas sudėtingesnės

Apie tai byloja ne tik trenerių bei žaidėjų komentarai, tačiau ir lažybų bendrovių pateiktos prognozės. Lažybininkai prognozuoja, kad pergalę švęs šeimininkai graikai.

Pirmąjį įvartį graikai pelnys dar pirmoje susitikimo pusėje, o iš viso per rungtynes turėtų būti pelnyti 1 arba 2 įvarčiai. Labiausiai tikėtinas galutinis rezultatas – 2:0 šeimininkų naudai, prognozuoja „Triobet“.

Lažybininkų spėjimu, Graikijos rinktinėje reikėtų labiausiai saugotis Theofanio Geko, Giorgo Samaro, Stefano Athanasiadžio ar Kosto Mitroglou, kurie turi didžiausią tikimybę pelnyti įvartį.

Spėjama, kad lietuviai įvarčio nepelnys, tačiau didžiausią tikimybę pasižymėti mūsiškių gretose turi Tomas Danilevičius ir Darvydas Šernas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi