2014.06.02 15:21

K. Sosna dviejų dienų dviratininkių lenktynėse Vokietijoje finišavo dvylikta

Vokietijoje finišavusiose dviejų dienų „Auensteiner-Radsporttage“ dviratininkių lenktynėse Katažina Sosna, atstovaujanti „Vaiano-Fondriest“ komandai, galutinėje įskaitoje užėmė dvyliktąją vietą.

Lietuvos dviratininkė pusketvirtos minutės pralaimėjo lenktynių nugalėtojai vokietei Lisai Brennauer, aplenkusiai austrę Martiną Ritter bei tautietę Trixi Worrack:

Antrojo 118,3 km etapo nugalėtoja tapo vokietė L. Brennauer (3 val. 30 min. 13 sek.), o K. Sosna, nugalėtojai pralaimėjusi 2 minutes ir 25 sekundes, užėmė 24-ąją vietą.