Sportas

2014.06.02 13:05

Įsiutę „Olympiakos“ vadovai neleis žaidėjų į Graikijos rinktinę

lrytas.lt 2014.06.02 13:05

Graikijos krepšinio milžinų mūšis dėl čempiono vardo šį sezoną – kaip niekada karštas ir atkaklus. Tačiau kova dėl trokštamo titulo vyksta ne tik krepšinio aikštėje.

Graikijos krepšinio milžinų mūšis dėl čempiono vardo šį sezoną – kaip niekada karštas ir atkaklus. Tačiau kova dėl trokštamo titulo vyksta ne tik krepšinio aikštėje.

Sekmadienį Atėnų „Panathinaikos“ svečiuose 67:65 įveikė Pirėjo „Olympiakos“ ekipą ir išlygino serijos iki trijų pergalių santykį 2:2.

Lemiamos penktosios rungtynės trečiadienį vyks „Panathinaikos“ šventovėje – OAKA arenoje.

Po ketvirtojo serijos mačo Pirėjo komandos treneris Giorgos Bartzokas pliekė teisėjus.

„Mūsų komandos prezidentas nebijo teisėjų, nes jiems nemoka“, – pareiškė „Olympiakos“ strategas.

Įsiutę „Olympiakos“ savininkai broliai Panagiotis ir Giorgos Angelopoulai taip pat rėžė kritikos rungtynių arbitrams, šalies krepšiniui federacijai, apkaltino jos vadovus palaikant „Panathinaikos“.

„Šlykštu, kas vyksta su teisėjavimu Graikijoje, mūsų komanda pasibaisėjusi. Taip tęstis nebegali“, – pareiškė Giorgos Angelopoulas, apkaltinęs Graikijos krepšinio federacijos prezidentą ir teisėjų vadovus besąlygišku Atėnų „Panathinaikos“ palaikymu.

„Olympiakos“ vadovai taip pat pareiškė, kad nė vienas klubo krepšininkas neatstovaus Graikijos rinktinei pasaulio čempionate Ispanijoje.

„Mūsų komandoje žaidžia ne vienas Graikijos rinktinės narys, bet niekas mūsų negerbia. Kai finale vyksta tokie dalykai, nė vienas „Olympiakos“ krepšininkas neprivalo žaisti nacionalinėje komandoje. Mes nesiųsime savo žaidėjų į rinktinę“, – pareiškė G. Angelopoulas.