Naujienų srautas

Sportas2015.02.14 17:32

„Clippers“ savininkas nebesutinka parduoti komandos

basketnews.lt 2015.02.14 17:32

Los Andželo „Clippers“ savininkas Donaldas Sterlingas apsigalvojo. Per savo advokatą jis pareiškė neparduosiantis komandos, prie kurios jau būriuojasi eilės galimų pirkėjų.

Los Andželo „Clippers“ savininkas Donaldas Sterlingas apsigalvojo. Per savo advokatą jis pareiškė neparduosiantis komandos, prie kurios jau būriuojasi eilės galimų pirkėjų.

D. Sterlingo advokatas pareiškė, kad jo klientas kausis iki pabaigos ir nesutinka su drakoniška NBA bauda.

Antradienį NBA atsiųstuose dokumentuose D. Sterlingas atmeta visus jam pateikiamus kaltinimus, prašo neberengti lygos valdybos susirinkimo birželio 3 dieną. Šiame susirinkime kiti 29 NBA klubų savininkai turi balsuoti dėl visiško D. Sterlingo nušalinimo nuo klubo reikalų.

„Manau, kad tai, ką padarė lyga, yra nelegalu ir tai negalios teisme, – D. Sterlingo advokatas Maxas Blecheris teigė tinklalapiui ESPN. – Jie naudoja įrašą, kuris buvo atliktas be leidimo, o pagal Kalifornijos valstijos įstatymus toks įrašas negali būti naudojamas jokiems tikslams, jokiems tyrimams. Todėl jeigu jų pagrindinis bylos ginklas yra nelegalus įrodymas, jie nieko nepasieks. Visas šis reikalas yra šiukšlių krūva.“

Advokatas taip pat pareiškė, kad D. Sterlingas išsižada bet kokių anksčiau žmonai suteiktų įpareigojimų parduoti „Clippers“ klubą.

Susikompromitavusio savininko žmona Shelly Sterling, anot jos advokato, turi rašytinį vyro leidimą parduoti klubą. Abiem sutuoktiniams priklauso po 50 proc. klubo akcijų.

„Nežinau, kokį jie turi susitarimą, tačiau D. Sterlingas visko išsižada. Jis sako, kad tai jo komanda ir jis parduos, jeigu norės parduoti, ją tada, kai ateis laikas.“

Toks įvykių posūkis gali sutrukdyti lygai greitai išspręsti situaciją, dėl kurios paskutinį mėnesį NBA gauna daugiau dėmesio nei norėtų.

Skelbiama, kad bent 6 skirtingos grupės pateikė pasiūlymus pirkti „Clippers“ komandą, o už komandą tikimasi gauti ne mažiau nei 1,8 mlrd. JAV dolerių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi