Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

UEFA svarstys D. Simeone ir X. Alonso elgesį Čempionų lygos finale

15min.lt 2015.09.08 13:45

UEFA drausmės komitetas svarstys Madrido „Real“ saugo Xabi Alonso ir Madrido „Atletico“ trenerio Diego Simeone elgesį per praėjusio šeštadienio UEFA Čempionų lygos finalą Lisabonoje.

UEFA drausmės komitetas svarstys Madrido „Real“ saugo Xabi Alonso ir Madrido „Atletico“ trenerio Diego Simeone elgesį per praėjusio šeštadienio UEFA Čempionų lygos finalą Lisabonoje.

Pralaimėjusiųjų treneris D. Simeone supyko dėl gynėjo Raphaelio Varane elgesio po ketvirtojo „Real“ įvarčio. Jaunasis „Los Blancos“ prancūzas nuspyrė kamuolį link „Atletico“ atsarginių žaidėjų suolelio, taip parodydamas varžovams nepagarbą.

Jau anksčiau televizijos kameros buvo užfiksavusį D. Simeone ramiai plojantį stipresniems varžovams, tačiau po R. Varane gesto argentinietis tiesiog pasiuto. D. Simeone įsiveržė į aikštę lyg norėdamas kumščiais su R. Varane išsiaiškinti situaciją, tačiau konfliktą nuramino abiejų komandų žaidėjai.

Tuo metu „Real“ saugas X. Alonso rungtynėse dėl diskvalifikacijos už geltonas korteles žaisti negalėjo. Vis dėlto po Garetho Bale`o įvarčio pratęsime, kuris persvėrė rungtynių rezultatą, patyręs X. Alonso neišlaikė ir iš tribūnų nubėgo šalia aikštės švęsti su komandos draugais. Toks elgesys yra draudžiamas.

UEFA drausmės komitetas baudas gali skirti ir abiems Madrido klubams dėl jų sirgalių elgesio. Teigiama, kad rungtynių Lisabonoje metu iš abiejų sirgalių tribūnų skriejo padegamieji užtaisai.

Primename, kad praėjusį šeštadienį (gegužės 24 d.) Čempionų lygos finale „Estadio de Luis“ stadione Lisabonoje „Real“ klubas po pratęsimo 4:1 privertė pasiduoti „Atletico“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi