Sportas

2015.09.08 13:45

Motociklų mėgėjai lenktyniauti traukia į Nemuno žiedą

DELFI.lt 2015.09.08 13:45

Ateinantį šeštadienį Kačerginės lenktynių trasoje Nemuno žiede rinksis motociklų mėgėjai – sporto klubas „Coffee Racers“ rengia „Vrooam Track Attack“, kurį sudarys treniruotė motociklininkams, lenktynės mėgėjams ir profesionalams bei programa žiūrovams.

Ateinantį šeštadienį Kačerginės lenktynių trasoje Nemuno žiede rinksis motociklų mėgėjai – sporto klubas „Coffee Racers“ rengia „Vrooam Track Attack“, kurį sudarys treniruotė motociklininkams, lenktynės mėgėjams ir profesionalams bei programa žiūrovams.

Pasak sporto klubo „Coffee Racers“ prezidento Adomo Dautarto, šis renginys – plačiausio masto iš visų jų organizuotų renginių. Įprastas motociklininkų treniruotes žiede, kuriose dalyvauja apie šimtą motociklų vairuotojų, papildo ne tik lenktynės mėgėjams „Vrooam Oil Trophy 2014“, bet ir „Time Attack“ varžybos.

Renginyje numatoma pramogų dalyviams ir žiūrovams: „Red Bull“ muzikos palapinė, motociklų plovykla, pramoga ant keturių ratų – „Racing Taxi“ bei motoakrobato Pauliaus Labanausko pasirodymas.

A. Dautartas džiaugiasi, kad lenktynės mėgėjams labai pasiteisino – jos sulaukia vis daugiau norinčiųjų dalyvauti, nepriklausomai nuo jų vairavimo stažo. „Pabandę jėgas ir patobulinę vairavimo žinias bei įgūdžius treniruotėje, dažnas susigundo sudalyvauti ir lenktynėse. Jokių įsipareigojimų, leidimų, papildomų mokesčių – suki „gazą“ ir leki. Dažniausiai jau po kelių treniruočių neiškenčia nedalyvavę lenktynėse ir nauji dalyviai“, – šypsosi sporto klubo prezidentas. Jo nuomone, lenktynių trasoje tai kur kas saugiau ir ramiau – čia nėra pėsčiųjų, kitų eismo dalyvių, budi teisėjai-stebėtojai ir greitosios pagalbos ekipažas.

Dėl dalyvių entuziazmo mėgėjų lenktynės „Time Attack“ patobulinamos – visi nedalyvaujantys „Vrooam Oil Trophy 2014“ lenktynėse galės varžytis dėl greičiausio Nemuno žiedo trasos rato įveikimo laiko „Fastest 600“, „Fastest 1000“ ir „Fastest StreetBike“ klasėse. Laimėtojai bus apdovanoti ir jiems teks kompanijos „Vrooam Oils“ prizai.

A. Dautartas sako, kad į renginius dalyviai ima registruotis ir gana iš anksto. Jau dabar yra daugiau nei 70 planuojančių dalyvauti iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos. „Coffee Racers“ renginiai taip pat vyksta ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijos bei Estijos lenktynių trasose.

Dalyvių motociklai privalo būti techniškai tvarkingi, o vairuotojai – turėti vienos arba dviejų dalių odinę arba tekstilinę aprangą, šalmą, odines pirštines bei motociklininko batus. Treniruočių metu dalyviai gali konsultuotis su sporto klubo instruktoriais.