2014.05.26 09:17

„Thunder“ nekelia baltos vėliavos – namie susitvarkė su „Spurs“

15min.lt 2014.05.26 09:17

„Oklahoma Thunder“ klubas Vakarų konferencijos finalo serijoje vis dėlto sekmadienį atidarė pergalių kraitį. Trenerio Scotto Brookso vadamas „Thunder“ savo žiūrovų akivaizdoje 106:97 (28:29, 29:24, 26:23, 23:21) palaužė „San Antonio Spurs“ klubą ir serijoje iki keturių pergalių sušvelnino atsilikimą iki 1:2.

Beveik visą mačą pirmavę šeimininkai trečiojo kėlinio pabaigoje svečiams leido šiek tiek sumažinti atsilikimą iki 76:81, tačiau perimti dvikovos iniciatyvos – ne.

Oklahomos krepšininkai atsakė spurtu 9:0, o jau ketvirtojo kėlinio viduryje susikrovė rekordinį – 20 taškų pranašumą 104:84, kurį galiausiai išbarstė.

Trečiame ketvirtyje „Thunder“ krepšininkai metė 22 baudas, iš kurių pataikė 18, o jų varžovai nė vienos.

Pirmuosius du mačus „Thunder“ išvykoje pralaimėjo skaudžiai – 105:122 ir 77:112.

Trečiose Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynėse į rikiuotę po traumos sugrįžęs 24 metų 208 cm ūgio Serge`as Ibaka, kurio trūkumą krepšinio specialistai įvardijo kaip vieną iš lemiamų nesėkmių faktorių, mačą pradėjo starto penkete, aikštėje praleido 30 minučių, pelnė 15 taškų (6/7 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, po sykį suklydo bei prasižengė ir blokavo 4 metimus.

„Centras“ surinko 23 naudingumo balus, pagal šį rodiklį buvo antras Oklahomos ekipoje bei buvo vienas pagrindinių „Thunder“ klubo pergalės kalvių.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 26, Kevinas Durantas 25 (10 atk. kam.), Reggie Jacksonas 15, Serge`as Ibaka 15, Stevenas Adamsas 7.

„Spurs“: Emanuelis Ginobili 23, Timas Duncanas 16 (7/17 dvit.), Kawhi Leonardas 10, Tony Parkeris 9 (3/12 dvit.), Danielas Greenas 8.

Kitas mačas vyks ketvirtadienį vėl „Thunder“ tvirtovėje.