Naujienų srautas

Sportas2015.02.12 21:38

„Neptūno“ fano išmesta skardinė klubui kainuos 4000 litų

BNS 2015.02.12 21:38

Lietuvos krepšinio lygos (BEKO LKL) pirmųjų finalo rungtynių ketvirtajame ketvirtyje iš Klaipėdos „Neptūno“ ištikimiausių sirgalių tribūnos išmesta pilna skardinė alaus klubui kainuos 4000 litų.

Lietuvos krepšinio lygos (BEKO LKL) pirmųjų finalo rungtynių ketvirtajame ketvirtyje iš Klaipėdos „Neptūno“ ištikimiausių sirgalių tribūnos išmesta pilna skardinė alaus klubui kainuos 4000 litų.

Iki pirmųjų finalo serijos rungtynių, kuriose „Neptūnas“ ketvirtadienį namuose 71:59 įveikė Kauno „Žalgirį“, pabaigos likus žaisti 8 minutes 52 sekundes, maždaug dviem minutėms buvo sustabdytas susitikimas. Tokiu būdu buvo pažeistas BEKO LKL 2013/2014 m. čempionato nuostatų 31 straipsnio 32 skirsnis – įvairių kietų daiktų, galinčių fiziškai sužaloti ir trukdančių rungtynių dalyviams, mėtymas į aikštę. Už šio straipsnio pažeidimą numatoma bauda nuo 4000 iki 10000 litų.

„Panašus incidentas Klaipėdoje yra įvykęs prieš daugiau nei dešimtmetį,tačiau pastaruoju metu, tai pirmas kartas, kai įvyksta kažkas panašaus. Ačiū Dievui, kad ši skardinė per atsitiktinumą nepataikė į kurį nors krepšininką ar teisėją. Pasekmės, be abejonės, būtų gerokai liūdnesnės. Nesuprantu, kokiu būdu pilietis į areną sugebėjo įsinešti skardinę, tačiau to būti negali. Tiek „Neptūno“ klubas, tiek „Švyturio“ arena privalo reaguoti į tai ir įspėti apsaugą, kad panašūs atvejai nepasikartotų“, – incidentą komentavo BEKO LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas.

Incidentu neliko patenkintas ir „Neptūno“ direktorius Osvaldas Kurauskas. Anot jo, pats klubas ieško žmogaus, sukėlusio incidentą.

„Arenai davėme užduotį, kamerų pagalba surasti tą pilietį, kuris yra klubo kenkėjas. Gaila, kad šventę gadina tokie incidentai“, – teigė O. Kurauskas.

Pasikartojus pažeidimui, klubas ne tik būtų nubaustas didesne pinigine bauda, tačiau kitas namų rungtynes jis privalėtų žaisti be žiūrovų.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi