Sportas

2014.05.19 16:54

Vilniuje pagerbti 2013 metų Lietuvos kilnaus sportinio elgesio laureatai

ELTA2014.05.19 16:54

Pirmadienį Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) būstinėje, Vilniuje, pagerbti 2013 metų Lietuvos kilnaus sportinio elgesio („Fair Play“) laureatai.

Pirmadienį Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) būstinėje, Vilniuje, pagerbti 2013 metų Lietuvos kilnaus sportinio elgesio („Fair Play“) laureatai.

Pagrindinis prizas už olimpinių idealų ir vertybių sklaidą, sveiko gyvenimo būdo puoselėjimą skirtas kadenciją baigusiam Prezidentui Valdui Adamkui. Deja, buvęs šalies vadovas dėl sveikatos problemų ceremonijoje nedalyvavo.

„Kilnus elgesys toks svarbus, kad be jo olimpizmas ir visas sportas prarastų prasmę. Kalbėdami apie kilnų elgesį įsivaizduojame sportininką, kuris gerbia varžovą, kuris galbūt paaukos rezultatą, kad padėtų kažkam kitam. Šį kartą norime pasveikinti Mokytojus, kurie įskiepija supratimą apie kilnų elgesį, – kalbėjo LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. – Vyliausi, kad man teks garbė įteikti pagrindinį prizą žmogui, iš kurio rankų pati gavau ne vieną apdovanojimą. Deja, sužinojome, kad V. Adamkus atvykti negalės. Prizą jam būtinai įteiksime“.

LTOK vadovė ir generalinis sekretorius Valentinas Paketūras LTOK garbės diplomus įteikė irklavimo treneriui Algirdui Kazmierui Areliui, Kauno plaukimo meistrų ir neįgaliųjų klubo „Takas“ pirmininkui Romaldui Bičkauskui, Lietuvos tekvondo federacijos generaliniam sekretoriui, šios sporto šakos vyriausiajam treneriui Žymantui Bražiūnui ir Lietuvos sportinio ėjimo asociacijos aktyviam veiklos organizatoriui Juozui Albinui Genevičiui.

Lietuvos kilnaus sportinio elgesio apdovanojimai surengti 21-ąjį kartą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.