Sportas

2015.02.14 17:32

Lietuvos kūno kultūros akademijos kancleriu paskirtas M. Balčiūnas

ELTA2015.02.14 17:32

Lietuvos kūno kultūros akademijos Senatas antradienį patvirtino Lietuvos krepšinio federacijos generalinį sekretorių Mindaugą Balčiūną Akademijos kancleriu. Jis toliau tęs darbą ir Krepšinio federacijoje.  

Lietuvos kūno kultūros akademijos Senatas antradienį patvirtino Lietuvos krepšinio federacijos generalinį sekretorių Mindaugą Balčiūną Akademijos kancleriu. Jis toliau tęs darbą ir Krepšinio federacijoje.

Senato posėdyje buvęs LKKA absolventas M. Balčiūnas teigė nepraradęs ryšių su savąja aukštąja mokykla, nuolat domisi jos veikla ir mato nemažai galimybių siekti su ja bendrų tikslų.

„Iki šiol mes kartu sėkmingai įgyvendinome daug projektų, todėl eiti man siūlomas pareigas sutikau nedvejodamas. Tam pritarė ir Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis. Akademiją ir Lietuvos krepšinio federaciją vienija įgyvendinami ar planuojami projektai. Be abejo, sėkmingiausias bendradarbiavimas – Lietuvos kūno kultūros akademijos, Vusterio (Anglija) universiteto ir Lietuvos krepšinio federacijos įgyvendinamos tarptautinės trenerių magistro studijos“, – teigė M. Balčiūnas.

Pagrindinė jo užduotis Akademijoje – įgyvendinti LKKA Tarybos patvirtintą strategiją. Dalydamasis ateities planais, naujasis kancleris išskyrė Akademijos bendradarbiavimo su partneriais Lietuvoje bei užsienyje stiprinimą.

„Ketiname glaudžiai bendradarbiauti su įvairiomis federacijomos, valstybės ir savivaldos institucijomis,– norime dar geriau išgirsti jų poreikius ir pasiūlyti visapusiškai parengtus specialistus. Tai – viena svarbiausių užduočių. Tiesa, nereikėtų užmiršti ir aukšto meistriškumo sportininkų, kurie dešimtmečiais garsina Akademiją.

Tai – unikali aukštoji mokykla ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos bei Skandinavijos šalyse. Mes turime aktyviau ieškoti partnerių. Dabartinei visuomenei kūno kultūra, fizinis aktyvumas ir sveikatingumas – svarbios sritys, kurioms skiriama vis daugiau dėmesio, todėl tarptautinis bendradarbiavimas būtinas. Kartu galime nuveikti kur kas daugiau. Akademija turi pristatyti savo idėjas užsienio partneriams ir kurti bendras programas“, – sako M. Balčiūnas.
 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.