Naujienų srautas

Sportas2014.05.16 15:42

K. Rimšelis nežino, ar liks poste antrajai kadencijai

ELTA 2014.05.16 15:42

Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) generalinis direktorius Klemensas Rimšelis nežino, ar liks savo poste antrajai kadencijai.

Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) generalinis direktorius Klemensas Rimšelis nežino, ar liks savo poste antrajai kadencijai.

„Nuo manęs niekas nepriklauso. Generalinį direktorių Vidaus reikalų ministro teikimu skiria Vyriausybė. Nebus jokio konkurso“, – penktadienį surengtame susitikime su žiniasklaidos atstovais kalbėjo 55-erių metų K. Rimšelis, kurio kadencija baigsis birželio 30 dieną.

2010 metais K. Rimšelis laimėjo konkursą ir tapo KKSD vadovu.

„Tapau valstybės tarnautoju, tačiau po dviejų mėnesių pasikeitė tvarka ir valstybės įstaigų vadovai tapo valstybės pareigūnais, atsirado kadencijos. Juk žinome, į ką gatvėje kreipiamės „pareigūne“. Aš tik nedėviu uniformos, tačiau mano darbas – prižiūrėti valstybės tarnautojų veiklą. Mano kadencija – ketveri metai su galimybe pratęsti dar ketveriems. Aš kol kas tomis kadencijos pratęsimo procedūromis nesidomėjau“, – kalbėjo Lietuvos sporto vadovas.

Pasak K. Rimšelio, laikinumo būsena jo negasdina, nes pagal įstatyminę bazę, postą galėjo prarasti bet kada, jei Vyriausybė nebūtų pavirtinusi KKSD veiklos ataskaitos, tačiau taip nenutiko.

K. Rimšelis tvirtino niekada nesiekęs aukščiausių postų, nes „kai tampi pirmu, prarandi prasmę gyventi toliau, nebelieka ko siekti“.

Liberalų ir centro sąjungai priklausantis kaunietis tvirtino ketverius metus nedalyvaujantis partinėje veikloje, tačiau oficialiai savo narystės nėra nutraukęs: „Apie politinius dalykus dabar negalvoju“.

Paklaustas, apie būsimus karjeros planus, K. Rimšelis teigė ir toliau mylėsiantis muziką ir sportą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi