Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

Kaunas bėgs pusę maratono

ELTA 2015.09.08 13:45

Sekmadienį S. Dariaus ir S. Girėno stadione startuos antrasis Kauno pusės maratono bėgimas ir „Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės“ etapas.

Sekmadienį S. Dariaus ir S. Girėno stadione startuos antrasis Kauno pusės maratono bėgimas ir „Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės“ etapas.

Jau tradiciniu tampančio renginio dalyviai galės bėgti pasirinktą 21, 10, 5 kilometrų distanciją arba „Lietuvos pašto“ estafetę 4x5 km. Pagrindinė trasa – Žaliakalnyje.

Trumpiausioje, 500 metrų, distancijoje varžysis patys mažiausieji. Siekiantiems ne rezultatų, o smagaus laiko praleidimo vyks atskiras 5 kilometrų bėgimas FUN RUN.

ELTA primena, jog praėjusiais metais pirmąkart vykęs Kauno pusės maratono bėgimas pritraukė 1000 bėgimo entuziastų.

Organizatorių teigimu, šių metų tikslas – dar labiau padidinti bėgančiųjų skaičių. Juolab kad kartu su pusės maratono bėgimu vyks ir antrasis iš septynių „Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės“ etapų.

„Pastarasis turėtų būti gausiausias iš visų septynių etapų. Kviečiu bėgimo entuziastus, šeimas ir bendruomenes prisijungti prie mūsų. Vieni galės varžytis, kiti – tiesiog pajausti bėgimo malonumą ir mėgautis švente“, – renginio išvakarėse sakė septyniuose Lietuvos miestuose vyksiančio „Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės“ organizatorius viešosios įstaigos „Tarptautinis maratonas“ direktorius Darius Mikulis.

„Eurovaistinės 10 km bėgimo taurė“ startavo balandžio 6 dieną Alytuje ir šiais metais žada aplankyti dar 6 Lietuvos miestus – Kauną, Panevėžį, Šiaulius, Vilnių, Palangą ir Klaipėdą.

„Džiaugiuosi, kad Kauno pusės maratono bėgimas vyks antrus metus ir jau tampa tradicija. Geriausias tokių iniciatyvų įvertinimas – gausus bėgimo entuziastų atsiliepimas. Nors esu dviračių mėgėjas, tačiau sveikintina, kad ir kitos sporto šakos organizuoja masinius renginius, pagyvina miestą, į gatves ištraukia kauniečius ir pritraukia svečių“, – teigė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi