2014.04.24 00:13

Lenkijos rinktinė – pasaulio ledo ritulio čempionato pirmojo diviziono B grupės lyderė

BNS 2014.04.24 00:13

Trečią pergalę iš eilės Vilniuje „Siemens“ arenoje vykstančio 2014 metų pasaulio ledo ritulio čempionato šešių komandų I (pirmojo) diviziono B grupės varžybose iškovojo bei vienvalde lyderė tapo Lenkijos (9 tšk.) rinktinė.

Trečiadienį Lenkijos ledo ritulininkai 5:1 (0:0, 1:0, 4:1) nugalėjo trečią nesėkmę iš eilės patyrusią bei autsaidere tapusią Olandijos ekipą.

Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Marcinas Koluszas (25:52), Aronas Chmielewskis (44:18), Marekas Strzyzowskis (44:28), Tomaszas Malasinskis (55:59) ir Mikolajus Lopuskis (59:50).

Vienintelio įvarčio autorius olandų gretose Jordy'is van Oorschotas (57:38).

Kitus pirmenybių sostinėje trečiojo turo mačus trečiadienį žais Kroatijos ir Rumunijos bei Lietuvos ir Didžiosios Britanijos rinktinės.

I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lenkija                 3 3 0 0 0 15:3  9

2. Kroatija                2 2 0 0 0  8:0  6

3. Lietuva                 2 1 0 0 1  6:3  3

4. Didžioji Britanija      2 1 0 0 1  4:5  3

5. Rumunija                2 0 0 0 2  1:11 0

6. Olandija                3 0 0 0 3  1:13 0

Pirmąją vietą turnyre užėmusi komanda iškovos kelialapį į I diviziono A grupę, o paskutine likusi ekipa iškris į II divizioną.