Sportas

2014.04.14 08:40

Tikimasi, kad komos ištikto M. Schumacherio būklė šiek tiek gerėja

BNS 2014.04.14 08:40

Komos ištikto vokiečių lenktynininko Michaelio Schumacherio būklė rodo mažų pažangos ženklus, sekmadienį pranešė jo atstovė.

Komos ištikto vokiečių lenktynininko Michaelio Schumacherio būklė rodo mažų pažangos ženklus, sekmadienį pranešė jo atstovė.

„Būna trumpų sąmoningumo akimirkų – jis demonstruoja mažus pažangos ženklus“, – M. Schumacherio vadybininkė Sabine Kehm sakė Vokietijos transliuotojui ARD.

„Būna momentų, kai jis pabudęs, ir momentų, kai jis sąmoningas. Tai mus džiugina ir labai padrąsina“, – pridūrė ji.

„Žinoma, nesu gydytoja, tačiau yra skirtumas tarp buvimo atsibudusiam ir buvimo sąmoningam. Sąmoninga būklė reiškia, kad jis gali reaguoti į aplinką, – aiškino S. Kehm. – Nenoriu atskleisti detalių iš pagarbos šeimai, bet visiškai neabejojame Michaeliu besirūpinančių gydytojų gebėjimais – ji yra savo srities ekspertai.“

S. Kehm pažymėjo, kad bet kokie kontaktai su M. Schumacheriu yra labai riboti ir pridūrė, kad „medicinos prognozė neįmanoma“ dėl smegenų traumos pobūdžio.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.