Sportas

2015.02.12 21:38

Michaelis Schumacheris pasiruošęs 300-osioms karjeros lenktynėms

15min.lt, gazas.lt 2015.02.12 21:38

Michaelio Schumacherio teigimu, jo atstovaujama „Mercedes“ komanda turi gerai pasirodyti Belgijoje, nes vokietis čia švęs savo 300-asias karjeros lenktynes.  

Michaelio Schumacherio teigimu, jo atstovaujama „Mercedes“ komanda turi gerai pasirodyti Belgijoje, nes vokietis čia švęs savo 300-asias karjeros lenktynes.

Paskutiniu metu „Mercedes“ nesiseka kovoti dėl pergalių, bet septynis kartus pasaulio čempiono teigimu Spa išsiskiria iš kitų trasų, nes joje išvystomas didesnis vidutinis greitis, todėl ji puikiai tinka ekipos bolidui.

„Spa man yra kaip mano gyvenamasis kambarys. Tai tikrai pati geriausia lenktynių trasa visame pasaulyje. Tiesiog nuostabu, kaip čia visada man nutinka kažkas ypatingo: pirmosios lenktynės, pirmoji pergalė, pirmas pasaulio čempiono titulas ir daugybė puikių pasirodymų.“

M. Schumacheris taps tik antruoju pilotu pasiekusiu 300 lenktynių ribą – tą padaryti dar pavyko Rubensui Barrichello.

„Tiesa sakant, tai kad čia bus mano 300-osios lenktynės yra beveik neišvengiama ir mes tikrai gerai atšvęsime. Didžiuojuosi, kad esu tik antras pilotas, kuris pasieks šią ribą ir tikrai tikiuosi puikaus savaitgalio. Pernai čia gerai sekėsi, todėl ir šiemet darysime viską, kad laimėtume“, – teigė vokietis.

Jo komandos draugas Nico Rosbergas nebuvo taip optimistiškai nusiteikęs ir negalėjo garantuoti, kad jam pavyks čia pakartoti pergalę, iškovotą Kinijoje.

„Turime sunkiai dirbti, kad galėtume kovoti su lyderiais, nes dabar gerokai atsiliekame nuo jų“, – sakė sportininkas.