Sportas

2015.09.08 13:45

S. Štombergas: sustyguoti naują komandą – kelerių metų darbas

Jūratė Anilionytė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2015.09.08 13:45

Saulius Štombergas sako, po nesėkmingų rungtynių raginimų atsistatydinti iš klubo vadovų nesulaukęs.  Anot pergalėmis šį sezoną sirgalių nedžiuginančio „Žalgirio“ trenerio, per metus sustyguoti komandos žaidimą nelengva.  

Saulius Štombergas sako, po nesėkmingų rungtynių raginimų atsistatydinti iš klubo vadovų nesulaukęs.  Anot pergalėmis šį sezoną sirgalių nedžiuginančio „Žalgirio“ trenerio, per metus sustyguoti komandos žaidimą nelengva.

Priešpaskutines Eurolygos rungtynes išvykoje penktadienį žaisiantis Kauno „Žalgiris“ Belgrado „Partizano“ klubą namuose įveikė 89-77 ir tai kol kas yra vienintelė kauniečių pergalė Eurolygos TOP 16. Saulius Štombergas sako, jų ryt laukia ir Belgrado klubo sirgalių išbandymas, esą prieš 20 tūkstančių spaudimą neatsilaikė net CSKA su Makabiu.

„Aišku, išvykoje bus žymiai sunkiau, nes, kaip ir analizavom, ta komanda turi du veidus, vieną – kai žaidžia išvykose, kitą – kai žaidžia namie. Namie jie žaidžia visiškai kitaip, su kita agresija ir bus be galo sunku“, – sako „Žalgirio“ žaidėjas Artūras Milaknis. 

„Ta komanda išsiskiria ūgiu, jie turi pranašumą. Pagrindinis mūsų tikslas bus kova po krepšiu, baudos aikštelėje ir kova dėl kamuolių, uždengti jų lyderius pagrindinius – tiek Bogdanovičių, tiek naujus žaidėjus, kurie pasijungė. Kai žaidėm namuose, jų nebuvo“, – teigia „Žalgirio“ vyr. treneris S. Štombergas.

Teks verstis be R. Javtoko. 

Į Belgradą išvyko dešimt Kauno „Žalgirio“ žaidėjų – Robertas Javtokas liko gydytis nedidelės nugaros traumos. Saulius Štombergas sako, jo rungtynėse su Belgrado klubu labai truks. Savaitgalį Lietuvos krepšinio federacijos taurės turnyre Prienams pralaimėję ir trečią vietą iškovoję žalgiriečiai pasiduoti nenusiteikę. S. Štombergas sako, po nesėkmingų rungtynių raginimų atsistatydinti iš klubo vadovų nesulaukęs. 

„Kaip sakiau, tai ne praėjusių metų komanda – yra daug jaunų žaidėjų, nėra tokio didelio ryšio tarp patyrusių ir jaunų. Daug kas galvoja, kad yra lengva sustyguoti per metus, bet tai yra kelerių metų darbas“, – mano S. Štombergas. 

„Tos nuotaikos tokios... dvipusiškos. Aišku, visi laukėm to ketverto, jis nepavyko, bet sezonas tuo nesibaigia ir vis tiek esame profesionalai ir stengsimės atsiimti Lietuvos krepšinio lygoje ir garbingai baigti Eurolygą“, – kalba A. Milaknis. 

Paskutines Eurolygos rungtynes Kauno „Žalgiris“ namuose žais kitą penktadienį su Madrido „Realu“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt