Sportas

2015.09.08 13:45

Ištraukti Lietuvos ir PAR rinktinių Daviso taurės teniso mačo burtai

BNS 2015.09.08 13:45

Ričardas Berankis ir Laurynas Grigelis ketvirtadienį vykusioje Daviso taurės teniso mačo burtų traukimo ceremonijoje sužinojo ne tik savo varžovų pavardes, bet ir įgijo naujų įgūdžių.

Ričardas Berankis ir Laurynas Grigelis ketvirtadienį vykusioje Daviso taurės teniso mačo burtų traukimo ceremonijoje sužinojo ne tik savo varžovų pavardes, bet ir įgijo naujų įgūdžių.

Pasak pranešimo, burtai buvo traukiami greta kortų įsikūrusioje ir vis dar veikiančioje karvių fermoje, o po ceremonijos ir pokalbių su vietos žurnalistais abiejų rinktinių lyderiai buvo pakviesti melžti karvių.

Jau kelias dienas teniso korte tarpusavyje treniruočių metų kovojantys R. Berankis ir L. Grigelis, atrodo, konkuravo ir fermoje. Nes paprašytas pasidalinti įspūdžiais ir pakomentuoti išmilžio rezultatus Lietuvos rinktinės lyderis tarė, jog jo rezultatas fermoje buvo smarkiai geresnis nei komandos draugo.

Visgi apsilankymas fermoje nebuvo vienintelis lietuviams skirtas siurprizas – dar vienas mūsiškių laukė ir pačioje burtų traukimo ceremonijoje. Mat varžovų komandos kapitonas Johnas-Laffnie`as de Jageris antrąja savo komandos rakete pasirinko pradinėje komandos paraiškoje nebuvusį Jeaną Anderseną. Būtent šis 25 metų amžiaus tenisininkas pirmame mačo prieš PAR susitikime stos prieš R. Berankį. Antrame penktadienio mače L. Grigelis žais prieš pirmąją PAR raketę Riką de Voestą.

Komentuodamas savo pasirinkimą Pietų Afrikos Respublikos komandos kapitonas teigė tikįs, kad J. Andersenas gali mesti rimtą iššūkį R. Berankiui. „Lietuvos komanda labai stipri, jūs turite du aukščiausio lygio žaidėjus. J. Andersenas turėjo labai sunkią traumą, lūžusią koją jis gydėsi daugiau nei pusmetį. Tačiau jo nesėkmės jau praeityje, o grįžęs po ilgos pertraukos jis sužaidė kelis labai gerus mačus. Todėl tikrai nemanau, kad jis bus lengvas grobis lietuviams“.

Kalbėdamas apie silpnąsias lietuvių vietas PAR treneris paminėjo tik vieną dalyką: „Labai gerai turėti du lygiaverčius komandos narius, tačiau jie yra tik du. Sportas yra sportas, čia visko nutinka. Nieku gyvu nelinkiu traumų Lietuvos tenisininkams, tačiau jei taip nutiktų, ši komanda turėtų rimtų problemų“.

Tuo tarpu Ričardas Berankis po burtų teigė, kad jam nėra skirtumo žaisti pirmam ar antram. „Man yra tekę žaisti ir taip, ir taip. Negaliu pasakyti, kad yra koks nors skirtumas. Tiesiog turiu savo pasirengimo mačui rutiną, o kelios valandos šen ar ten didelio skirtumo nedaro“.

Vertindamas savo pirmosios dienos varžovą, karjerą PAR rinktinėje baigiantį R. de Voestą, L. Grigelis sakė, kad nesibaiminantis to, kad atsisveikinimas su rinktine jo varžovui suteiks papildomos motyvacijos. „Papildomos motyvacijos turėsiu ir aš. Tiesiog stengsiuosi neleisti Rikui laimėti vieno iš paskutiniųjų jo mačų žaidžiant už savo šalies rinktinę“.

Antrąją varžybų dieną vyksiančiame dvejetų susitikime R. Berankis ir L. Grigelis žais prieš Raveną Klaaseną ir J. Anderseną.

Sekmadienį turėtų įvykti R. Berankio ir R. de Voesto bei L. Grigelio ir J. Anderseno akistatos.

PAR ir Lietuvos susitikimo nugalėjai dėl bilieto į pirmą Daviso taurės varžybų grupę rudenį kovos su Suomijos arba Bosnijos ir Hercegovinos rinktine.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.