Sportas

2015.02.12 21:38

Tarp LKL vairininkų – pokyčių metas

basketnews.lt2015.02.12 21:38

Vos pasibaigus LKL sezonui ima aiškėti kito sezono klubų kontūrai. Pirmieji pokyčiai komandose numatomi vyriausiųjų trenerių pareigose.  

Vos pasibaigus LKL sezonui ima aiškėti kito sezono klubų kontūrai. Pirmieji pokyčiai komandose numatomi vyriausiųjų trenerių pareigose.  

Šeštą vietą LKL čempionate užėmęs Klaipėdos „Neptūnas“ ieško naujo stratego vietoje Osvaldo Kurausko. Jis toliau eis tik direktoriaus pareigas. Vasario pabaigoje jis tapo ir klubo treneriu bei atvedė „Neptūną“ į LKL atkrintamąsias varžybas. 

Uostamiesčio krepšininkai LKL ketvirtfinalyje tik po atkaklios kovos 1-2 nusileido „Šiauliams“.

Anot O. Kurausko, šiuo metu renkamasi iš daugybės kandidatų, o komandos komplektacija bus tęsiama tik išsirinkus strategą.

Su vyriausiuoju treneriu greičiausiai atsisveikins ir Utenos „Juventus“ komanda, kuriai Robertas Giedraitis vadovavo du pastaruosius sezonus.

Kol kas nežinia, ar kitą sezoną prie Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ vairo liks Robertas Štelmaheris. Jį, kaip ir keturis jaunus krepšininkus (Žydrūną Kelį, Eimantą Bendžių, Saulių Kulvietį, Evaldą Kairį), pasvaliečiams paskolino Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda.

Priešingai nei skelbiama šalies žiniasklaidoje, sprendimo dėl savo ateities dar nėra priėmęs „Kėdainiai Triobet“ klubui vadovavęs Gediminas Petrauskas. 

Jis tinklalapiui BasketNews.lt patvirtino, kad artimiausiu metu kartu su Kėdainių klubo vadovais sės prie derybų stalo ir aptars galimybę tęsti darbą vidurio Lietuvoje.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.