Sportas

2014.03.09 12:01

Bokso turnyro Azerbaidžane finale – du Lietuvos atstovai

BNS2014.03.09 12:01

Azerbaidžano sostinėje artėja į pabaigą 7-asis tarptautinis bokso turnyras „Great Silk Way“, kuriame du Lietuvos rinktinės nariai pateko į finalą.

Azerbaidžano sostinėje artėja į pabaigą 7-asis tarptautinis bokso turnyras „Great Silk Way“, kuriame du Lietuvos rinktinės nariai pateko į finalą.

Svorio kategorijos iki 75 kg pusfinalyje Tomas Pivoriūnas rezultatu 2:1 įveikė azerbaidžanietį Parvizą Huseinovą, o Tadas Tamašauskas (91 kg) tokiu pačiu rezultatu – 2:1 – pusfinalyje iškovojo pergalę prieš kitą Azerbaidžano sportininką Omarą Omarovą.

Sekmadienį finale abu lietuviai ir vėl kausis prieš varžybų šeimininkus. T. Pivoriūnas susigrums su Kamranu Sahsuvarliu, tuo metu T. Tamašauskas pirštines surems su Heydaru Heydarovu.

Kiek anksčiau pirmas kovas pralaimėjo ir iš tolesnės kovos turnyre pasitraukė Edgaras Skurdelis (60 kg), Vitalijus Volkovas ir Vladimiras Milevskis (abu – 81 kg).

„Esu labai patenkintas vaikinais, kurie atidavė visas jėgas, kad pelnytų šias sunkias pergales prieš turnyro šeimininkus. Finale mūsų vėl laukia kovos prieš Azerbaidžano kovotojus. Dėsime visas pastangas, kad į Lietuvą parvežtume aukso medalius“, – tikino Lietuvos rinktinės treneris Vladimiras Bajevas.

Šiemet turnyre Baku dalyvavo 113 boksininkų iš Ukrainos, Rusijos, Gruzijos, Kirgizijos, Turkmėnijos, Irano, Kataro bei Lietuvos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Milda Valčiukaitė ir Donata Karalienė
LRT IŠ TOKIJO 21