Sportas

2015.09.08 13:45

Klaipėdos „Atlanto“ vienuolikė 2014 metų A lygos sezoną pradėjo įspūdinga pergale namuose

BNS 2015.09.08 13:45

„SMScredit.lt A lygos“ 2014 metų sezono atidarymo rungtynėse šeštadienį dominavo Klaipėdos „Atlantas“.

„SMScredit.lt A lygos“ 2014 metų sezono atidarymo rungtynėse šeštadienį dominavo Klaipėdos „Atlantas“.

Praėjusio čempionato sidabro medalių laimėtojai savo aikštėje nepaliko jokių vilčių Alytaus „Dainavai“ ir sutriuškino varžovus 6:0 (3:0). Nugalėtojų gretose triskart pasižymėjo Evaldas Razulis.

Savo ketinimus šioje dvikovoje aikštės šeimininkai pademonstravo jau 2-ą minutę, kai pavojingai iš toli smūgiavo Donatas Kazlauskas. Tačiau didžiausi nemalonumai dažnai klydusiai „Dainavos“ komandai prasidėjo sužaidus ketvirtį pirmojo kėlinio.

15-ą minutę reidais kairiajame krašte draskęs varžovų gynybą Marius Papšys perdavė kamuolį pažeme į baudos aikštelę E. Razuliui, tačiau šio smūgį į kampinį nukreipė Donatas Mikučionis. Tačiau alytiškių vartininkas buvo bejėgis, kai M. Papšio po kampinio pakeltą kamuolį be priežiūros paliktas E. Razulis pasiuntė į vartų tinklą.

Po 10-ies minučių dar kartą pavojingai smūgiavo D. Kazlauskas, tačiau į vartus nepataikė. Savo progą pasižymėti turėjo ir Skirmantas Rakauskas. Saugo smūgis skriejo į vartų plotą, tačiau D. Mikučionis kamuolį sugavo.

29-ą minutę „Atlanto“ persvara padvigubėjo, kai po aštraus D. Kazlausko, bandydamas neleisti pasižymėti M. Papšiui, perdavimo kamuolį į savo vartus iš poros metrų nukreipė Renaldas Stankevičius.

Dvi labai pavojingas atakas klaipėdiečiai surengė 39-ą minutę. Tačiau pavojingi Andriaus Bartkaus ir Ovidijaus Verbicko perdavimai iš kraštų adresatų nesurado.

Trečiasis įvartis į „Dainavos“ vartus krito po keturių minučių. Dar kartą pasižymėjo E. Razulis, kai, suklaidinęs gynėją, nestipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimą vartų kampą.

Kėlinio pabaigoje pirmą kartą į žaidimą įsijungti teko Mantui Galdikui, atrėmusiam labai pavojingą varžovo smūgį į artimą kampą.

Po pertraukos „Atlanto“ atakų lavina nenuslūgo, tačiau įmušti nesisekė. Savo progų neišnaudojo vieni prieš vartininką iššokę D. Kazlauskas ir O. Verbickas. Po kampinio labai pavojingai galva smūgiavo E. Razulis, M. Papšio labai gražų baudos smūgį akrobatiniu šuoliu atrėmė D. Mikučionis.

Įvarčių sausra baigėsi 70-ą minutę. Laisvą baudos smūgį žaibiškai įžaidę klaipėdiečiai ilgu perdavimu vieną prieš vartus išvedė po keitimo aikštelėje pasirodžiusį Tadą Eliošių. Šis meistriškai perkėlė kamuolį per vartininką.

Po dviejų minučių dar viena „Atlanto“ ataka baigėsi rezultatyviai. Dešiniu kraštu prasiveržęs M. Papšys pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę E. Razuliui, kuriam beliko įmušti lengvą įvartį ir padėkoti komandos draugui už rezultatyvų perdavimą.

„Dainavos“ triuškinimą 80-ą minutę užbaigė pagaliau pasižymėjęs ir pats M. Papšys. Po „Dainavos“ baudos smūgio aikštės šeimininkai surengė žaibišką išpuolį, kurį užbaigė jo smaigalyje atsidūręs vienas geriausių šiose rungtynėse „Atlanto“ futbolininkų.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 3 įvarčiai – Evaldas Razulis (Klaipėdos „Atlantas“).

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.