Sportas

2015.09.08 13:45

Tarptautinę moters dieną dailiosios lyties atstovės pasitiks futbolo aikštėje Kaune

BNS2015.09.08 13:45

Kovo 8-ąją – Tarptautinę moters dieną – dailiosios lyties atstovės kviečiamos paminėti su futbolo kamuoliu.

Kovo 8-ąją – Tarptautinę moters dieną – dailiosios lyties atstovės kviečiamos paminėti su futbolo kamuoliu.

Šeštadienį nuo 16 val. Kaune esančioje Nacionalinėje futbolo akademijoje vyks netradicinis renginys, kuris nustebins ne vieną.

Šventės metu žiūrovai galės išvysti futbolo kamuolį gainiojančias Migracijos pareigūnes, policininkes, medikes, universiteto dėstytojas, gimnazijos mokytojas, darželių pedagoges, namų šeimininkes, futbolininkų žmonas ir net močiutes.

Taip pat renginyje bus galima pasigrožėti mažųjų futbolininkių eisena, futbolininkų pravestu nuotaikingu apšilimu, „Futboliuko“ turnyrą, geriausio Lietuvos kamuolio virtuozo Eduardo Butiuto pasirodymą, dalyvių lauks įvairūs konkursai ir atrakcijos.

Renginyje „Kovo 8 – Moterys ir futbolas“ gali dalyvauti visi norintys. Tai puiki proga pasveikinti moteris ir merginas su tarptautinę jų diena bei sudalyvauti gražioje ir nuotaikingoje šventėje ir pasisemti gerų emocijų visai savaitei.

Šventę organizuoja stereotipus laužantis judėjimas „Moterys už futbolą“. Renginio partneriai – Lietuvos futbolo federacija ir Nacionalinė futbolo akademija.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.