2014.03.06 19:38

Biatlonininkas T. Kaukėnas pasaulio taurės varžybose – 23-ias

ELTA 2014.03.06 19:38

Slovėnijoje vykstančių pasaulio biatlono taurės septintojo etapo varžybų vyrų 10 km sprinto lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovas Tomas Kaukėnas užėmė 23-iąją vietą ir pelnė 18 įskaitinių taškų.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydęs švedas Bjoernas Ferry – 25 min. 3,5 sek. Antrąją vietą užėmė be klaidų šaudęs rusas Antonas Šipulinas (+1,5 sek.), o trečiąją – kartą prašovęs vokietis Arndas Peifferis (+2,7 sek.).

23-ejų metų T. Kaukėnas, kuriam teko įveikti vieną baudos ratą (0+1), nugalėtojui pralaimėjo 1 min. 23,4 sek.

22-ejų metų Karolis Dombrovskis (+5 min. 7 sek.; 2 baudos ratai) tarp 92 dalyvių užėmė 75-ąją vietą.

18 taškų turintis T. Kaukėnas po 14 lenktynių bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje užima 74-ąją vietą.

Pirmauja 570 taškų surinkęs prancūzas Martinas Fourcade.

Iš viso klasifikuoti 97 biatlonininkai.

Moterų 7,5 km sprinto lenktynes laimėjo be klaidų šaudžiusi austrė Katharina Innerhofer – 21 min. 19,1 sek.

30-metė Diana Rasimovičiūtė (+2.58,2; 3 b. ratai) užėmė 62-ąją, o 28-erių metų Natalija Kočergina (+3.04,2; 3 b. ratai) – 64-ąją vietas.

Lenktynėse dalyvavo 86 biatlonininkės.

Pasaulio taurės įskaitoje pirmauja 499 taškus turinti norvegė Tora Berger. D. Rasimovičiūtė su 34 taškais tarp 95 klasifikuotų sportininkių užima 59-ąją vietą, o 11 taškų surinkusi N. Kočergina yra 82-a.