2014.03.06 17:36

Daugiadienių dviratininkų lenktynių aštuntąjį etapą A. Kruopis baigė šeštas

BNS2014.03.06 17:36

Devynioliktą kartą Malaizijoje vykstančių daugiadienių „Le Tour de Langkawi“ dviratininkų lenktynių aštuntajame etape šeštąją vietą užėmė „Orica Green-EDGE“ komandos narys Aidis Kruopis.

Lietuvos dviratininkas 202,6 km distanciją įveikė kartu su etapo nugalėtoju olandu Theo Bosu, kuris finiše akimirka aplenkė italą Andreą Guardinį bei tautietį Kenny'į Van Hummelį:

1. Theo Bosas (Olandija)                      5 val. 01 min. 58 sek.

2. Andrea Guardini (Italija)

3. Kenny Van Hummelis (Olandija)

4. Michaelas Kolaras (Slovakija)

5. Robertas Forsteris (Vokietija)

6. Aidis Kruopis                                  tas pats laikas

...

112.Michaelas Schweizeris (Vokietija)          atsiliko 3 min. 50 sek.

Bendroje lenktynių įskaitoje po aštuntojo etapo A. Kruopis pakilo į 67-ąją vietą ir lenktynių lyderiui iraniečiui Mirsamadui Poorseyedigolakhourui pralaimi 21 su puse minutės: