Sportas

2012.08.20 17:01

Lietuvos ledo ritulio federacijai vadovaus pavasarį atsistatydinęs P. Nausėda

ELTA 2012.08.20 17:01

Pirmadienį Vilniuje, Kūno kultūros ir sporto departamente (KKSD), vykusiame neeiliniame visuotiniame Lietuvos ledo ritulio federacijos (LLRF) narių susirinkime šios organizacijos prezidentu metams išrinktas Petras Nausėda.

Pirmadienį Vilniuje, Kūno kultūros ir sporto departamente (KKSD), vykusiame neeiliniame visuotiniame Lietuvos ledo ritulio federacijos (LLRF) narių susirinkime šios organizacijos prezidentu metams išrinktas Petras Nausėda.

P. Nausėda, kuris pavasarį po pasaulio čempionato Lenkijoje atsistatydino iš prezidento pareigų, buvo vienintelis kandidatas į LLRF vadovo postą. Už jo kandidatūrą balsavo 24 iš 34 susirinkime dalyvavusių federacijos narių. Rinkimuose negalėjo dalyvauti du klubai, kurie nebuvo sumokėję nario mokesčio.

Į LLRF tarybą slaptu balsavimu išrinkti Mindaugas Marcinkevičius, Remigijus Valickas, Vaidas Budrauskas, Sigitas Kazlauskas, Vaclovas Gedvilas, Valentas Gvergždis, Andrejus Silinas, Valdas Škadauskas, Andrejus Simankovas.

Prieš renkant naująją tarybą, buvo siūloma keisti balsavimo tvarką. LLRF generalinis sekretorius V. Škadauskas pasiūlė balsuoti už sąrašus, o ne už pavienius kandidatus, tačiau susirinkimas nepritarė tokiam siūlymui.

Iš LLRF pašalinti aštuoni nariai, nesumokėję nario mokesčio. Taip pat susirinkime vienbalsiai nuspręsta, kad norintys tapti naujais federacijos nariais arba atstatyti narystę federacijoje, privalės mokėti 600 litų naujo nario mokestį.

Susirinkimas išklausė ir patvirtino jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 20 metų) rinktinių vyriausiojo trenerio Andrejaus Jadkausko ataskaitą apie komandų pasirodymus pasaulio čempionatuose.

Išklausytas ir suaugusiųjų rinktinės trenerio Sergejaus Borisovo laiškas, mat ataskaitą strategas atsiuntė elektroniniu paštu iš Maskvos. Dar kartą buvo aptarta situacija pasaulio čempionate Lenkijoje, kuomet buvo fiksuojami nuolatiniai sportinio režimo pažeidimai. Rinktinės trenerio ataskaita buvo patvirtinta.

LLRF generalinis sekretorius V. Škadauskas savo ataskaitoje pabrėžė finansų trūkumą. Sekretoriaus teigimu, LLRF prieš du metus turėjo 600 tūkst. litų skolų, jas pavyko sumažinti iki šiek daugiau nei 400 tūkst. litų.