Sportas

2014.02.26 16:13

„Futbolo diena 2014“ Kaune neįvyks

DELFI.lt2014.02.26 16:13

Kaune turėjusi įvykti futbolo šventė, į kurią pakviesti ir praeityje garsūs užsienio futbolininkai, atšaukiama dėl menko susidomėjimo.

Kaune turėjusi įvykti futbolo šventė, į kurią pakviesti ir praeityje garsūs užsienio futbolininkai, atšaukiama dėl menko susidomėjimo.    

„Atsiprašome, bet deja turime pranešti nemalonią žinią – „Futbolo diena 2014“ renginys, kovo 1 d. turėjęs sudrebinti Kauno „Žalgirio“ areną, yra atšaukiamas. Iki paskutinės minutės stengėmės daryti viską, kad renginys įvyktų. Deja, dėl mažo žiūrovų susidomėjimo šiuo renginiu esame priversti atsisakyti sumanymo į Lietuvą atvežti praeityje gerai žinomus pasaulio futbolininkus“, – praneša „Žalgirio“ arena.

Visiems žiūrovams, kurie įsigijo bilietus, pinigai bus sugrąžinti. „Tai galima padaryti artimiausioje „Bilietai.lt“ bilietų platinimo vietoje. Dėkojame visiems dalyviams, visiems sporto aistruoliams už supratingumą ir siūlome nenukabinti nosies – futbolas Lietuvoje stiprės ir toliau“, – rašo renginio organizatoriai.

Renginio metu turėjo būti atidarytas 2014 metų Lietuvos futbolo A lygos sezonas.

Geriausios Lietuvos futbolo komandos, žinomiausi futbolo žaidėjai, futbolo kamuolių žonglieriai, sporto ir pramogų pasaulio atstovai žadėjo susitikti futbolo aikštėje, kuri turėjo būti specialiai paruošta žaidimui – padengta 60 metrų ilgio ir 30 metrų pločio dirbtinė žolė.

Į renginį buvo kviesti ne tik Lietuvos futbolo žaidėjai, Lietuvos futbolo garbės klubo nariai, bet, neva, ir užsienio žvaigždės – Mateja Kežmanas, Hernanas Crespo, Jose Luisas Chilavertas, Frankas Rijkaardas, Predragas Mijatovičius ir kiti.

„Futbolo dienos 2014“ metu planuotos rungtynės, kuriose Lietuvos įžymybės kartu su pasaulio futbolo legendomis turėjo susikauti su A lygos žvaigždžių komanda.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt