Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

D. Šemberą Vilniaus „Žalgiris“ suviliojo ne pinigais

ELTA 2015.09.08 13:45

Vienas geriausių pastarojo dešimtmečio Lietuvos futbolininkų Deividas Šemberas teigia, kad jo sugrįžimą į Vilniaus „Žalgirį“ lėmė ne finansinės sutarties sąlygos, o komandos siekiai ir filosofija.

„Žalgiris“ turi ambicingų planų, o komandos filosofija yra man artima. Buvau sulaukęs kitų klubų pasiūlymų, bet norėjau būti „Žalgiryje“, Vilniuje“, – spaudos konferencijoje antradienį sakė 35 metų futbolininkas.

D. Šemberas pridūrė, kad jis jaučia sentimentų „Žalgiriui“, nes šiame klube pradėjo kelionę į didįjį futbolą.

„Kitų klubų pasiūlymai finansiškai buvo patrauklesni, bet nebenorėjau išvykti. Džiaugiuosi sulaukęs „Žalgirio“ pasiūlymo“, – sakė D. Šemberas.

Aukščiausio lygio futbolo patirtį sukaupęs sportininkas teigė, kad jis tebėra alkanas pergalių, nes dar neturi Lietuvos čempiono titulo.

Saugo ir gynėjo pozicijose galintis žaisti D. Šemberas sakė, kad jis kalbina į komandos žaidėjų gretas sugrįžti patyrusį gynėją Andrių Skerlą, kuriam metų pradžioje buvo patikėtos „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio asistento pareigos.

„Labai džiaugiamės, kad Deividas sutiko prisijungti prie mūsų ambicingos komandos. Keliame sau didelius tikslus – norime ne tik apginti pernai iškovotus titulus, bet ir sėkmingai pasirodyti Čempionų lygos atrankos turnyre. Tikiuosi, kad Deividas visą sezoną bus labai svarbus mūsų žaidėjas“, – sakė „Žalgirio“ sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.

„Žalgiris“ ir D. Šemberas sutartį pasirašė vienam sezonui. Buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas Lietuvos čempionų komandoje vilkės antruoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

D. Šemberas didžiąją savo karjeros dalį praleido Maskvos CSKA (Rusija) klube, su kuriuo pasiekė skambių pergalių Rusijoje bei Europos turnyruose. Nuo 2012 metų vasaros lietuvis atstovavo Rusijos pirmojo diviziono klubui „Alanija“ iš Vladikaukazo.

D. Šemberas Lietuvos rinktinėje nuo 1996 metų sužaidė 82 rungtynes.

„Žalgiris“ prieš naująjį sezoną įsigijo septynis žaidėjus. M. Nikoličius teigė, kad prieš Čempionų lygos atrankos varžybas komandą turėtų papildyti 2–3 aukšto meistriškumo žaidėjai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi