Sportas

2014.02.24 12:47

D. Gudzinevičiūtė Lietuvos atletų pasirodymą Sočyje vertina gerai

ELTA 2014.02.24 12:47

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė mūsų šalies sportininkų pasirodymą sekmadienį pasibaigusiose Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse vertina gerai.

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė mūsų šalies sportininkų pasirodymą sekmadienį pasibaigusiose Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse vertina gerai.

„Viskas gerai. Dauguma sportininkų įvykdė planus, kuriuos realistiškai buvome jiems patvirtinę. Išties, tikėti, kad kažkas staiga laimės medalį ar niekada nerodęs itin aukštų rezultatų staiga įsiverš tarp geriausiųjų, naivoka, – LTOK interneto svetainei sakė D. Gudzinevičiūtė. – Maloniai nustebino Tomas Kaukėnas. Gaila, kad jam paskutinėje šaudykloje nepavyko. Bet tai jam pridės motyvacijos toliau siekti gerų rezultatų. Iš Agnės Sereikaitės ir ledo šokėjų poros kažko panašaus ir tikėjomės. Tad tikrai esame patenkinti. Žinoma, kai kurie sportininkai patys yra nuliūdę, ypač tie, kurie nebaigė distancijų. Bet toks yra sportas, nieko nepadarysi. Jie juk yra olimpinių žaidynių debiutantai, todėl jiems viskas dar prieš akis“.

D. Gudzinevičiūtė pažymėjo, kad žiemos žaidynės jai paliko milžinišką įspūdį. „Esu maloniai nustebinta ir visa žaidynių organizacija, ir sporto šakų populiarumu. Žiūrėdama per televizorių tiek nepamatydavau“, – sakė LTOK vadovė, kuriai Sočyje teko stebėti beveik visų sporto šakų varžybas.

Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse dalyvavo devyni Lietuvos sportininkai. Iš mūsų šalies atletų aukščiausią vietą – 16-ąją – užėmė greitojo čiuožimo trumpuoju taku atstovė A. Sereikaitė, kuri uždarymo ceremonijoje nešė Lietuvos vėliavą. Ledo šokių varžybose Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas buvo 17-ti, o biatlonininkas T. Kaukėnas užėmė 23-iąją vietą.