Sportas

2014.02.16 19:43

„Lietuvos rytas“ nugalėjo K. Kemzūros auklėtinius

BNS2014.02.16 19:43

Devintąją pergalę keturioliktosiose VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir trečioje vietoje B grupėje įsitvirtino Vilniaus „Lietuvos rytas“, sekmadienį namuose 104:86 (26:19, 27:29, 26:18, 25:20) nugalėjęs devintojoje pozicijoje likusį Nimburko ČEZ (4 pergalės ir 10 pralaimėjimų) klubą iš Čekijos, kurį treniruoja Kęstutis Kemzūra.

Devintąją pergalę keturioliktosiose VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir trečioje vietoje B grupėje įsitvirtino Vilniaus „Lietuvos rytas“, sekmadienį namuose 104:86 (26:19, 27:29, 26:18, 25:20) nugalėjęs devintojoje pozicijoje likusį Nimburko ČEZ (4 pergalės ir 10 pralaimėjimų) klubą iš Čekijos, kurį treniruoja Kęstutis Kemzūra.

Po 18 taškų nugalėtojams pelnė Juanas Palaciosas ir Renaldas Seibutis, 13 – Stevanas Jelovacas, po 12 – Martynas Gecevičius, Omaras Cookas ir Darius Songaila.

Svečių gretose išsiskyrė Rašidas Mahalbasičius (16 tšk.), Chesteris Simmonsas ir Radoslavas Rančikas (po 14 taškų).

A grupėje pirmauja trylika rungtynių iš keturiolikos galimų laimėjęs Kazanės „Uniks“ (Rusija) klubas, sekmadienį namuose 91:63 (24:24, 27:10, 24:14, 16:15) nugalėjęs į penktąją poziciją smuktelėjusiai dviejų lietuvių Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (7/6) komandai.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidęs Mantas Kalnietis į šeimininkų krepšį įmetė 12 taškų, o Simas Jasaitis nebuvo registruotas susitikimui.

Kitų A grupės susitikimų rezultatai:

Sankt Peterburgo „Spartak“ – Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ 83:68
  
A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija)                                    14 13  1   92,9
2. Vilniaus „Lietuvos rytas“                                      14  9  5   64,3
3. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija)                           14  7  6   53,8
4. Donecko „Doneck“ (Ukraina)                               14  7  6   53,8
5. Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija)             13  7  6   53,8
6. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija)  14  7  7   50,0
7. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija)                    14  6  8   42,9
8. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija)                                12  4  9   33,3
9. Nimburko ČEZ (Čekija)                                        14  4 10   28,6
10.Talino „Kalev“ (Estija)                                          11  2  9   18,2

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.