Sportas

2014.02.17 01:06

I. Tobias: teisėjai nebuvo dosnūs

Marius Grinbergas, DELFI.lt2014.02.17 01:06

Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas po debiuto olimpinėse žaidynėse buvo permainingos nuotaikos. Jie džiaugėsi be klaidų atlikta trumpąja programa, tačiau nebuvo itin patenkinti įvertinimu.

Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas po debiuto olimpinėse žaidynėse buvo permainingos nuotaikos. Jie džiaugėsi be klaidų atlikta trumpąja programa, tačiau nebuvo itin patenkinti įvertinimu.

„Norėjome padovanoti kuo geresnį pasirodymą Nepriklausomybės dienos proga. Ir mes tai padarėme – čiuožėme iš visos širdies. Tačiau teisėjai nebuvo dosnūs – jie dovanų nedalina. Todėl mes turime susitelkti rytojaus pasirodymui. Varžybos dar nesibaigė“, – po pirmo gyvenime pasirodymo olimpinėse žaidynėse sakė 22 metų I. Tobias.

Sekmadienį startavusiose Sočio olimpinių žaidynių ledo šokių varžybose I. Tobias ir D. Stagniūnas už trumpąją programą gavo 56,4 balo ir bendroje įskaitoje užėmė 17-ą vietą bei įgijo teisę dalyvauti pirmadienį vyksiančioje laisvojoje programoje.

Tai kiek mažiau, nei sausį Europos čempionate pasiektas geriausias sezono rezultatas – 56,76 taško. Poros rekordas, pasiektas 2012 m. – 59,66 taško.

„Čiuožėme gerai. Treneriai irgi patenkinti. Bet galvojome būti kiek aukščiau“, – prisipažino 28 metų D. Stagniūnas, su partnere atlikęs fokstrotą ir kvikstepą pagal Marilyn Monroe dainas „A fine romance“ ir „Diamonds are a girl‘s best friends“.

Po šokio ant ledo pasipylė gėlių puokštės – taip Lietuvos sportininkus sveikino kartu su I. Tobias viename kambaryje gyvenanti čiuožėja trumpuoju taku Agnė Sereikaitė ir kiti mūsų šalies olimpinės delegacijos nariai.

I. Tobias pripažino, jog nelabai džiaugėsi pamačiusi rezultatą: „Teisėjai nebuvo dosnūs – jie dovanų nedalina. Todėl mes turime susitelkti rytojaus pasirodymui. Varžybos dar nesibaigė.“

Tarp teisėjų, teisėjaujančių ledo šokių varžyboms, yra ir Lietuvos atstovė Laima Krauzienė. Jai kelialapį į Sočį iškovojo atrankos barjerą į šias žaidynes įveikę T. Tobias ir D. Stagniūnas.

Po pasirodymo šokėjai prašė jų per ilgai neužlaikyti. „Labai karšta, širdis smarkiai plaka, burna džiūsta“, – paaiškino D. Stagniūnas.

Publikos plojimų per čiuožėjų varžybas „Aisberg“ arenoje sulaukė ne tik I. Tobias ir D. Stagniūnas. Tribūnos prapliupo ovacijomis, kai parnešėjas per pertrauką pakalbino varžybas stebėjusias spalvingai pasipuošusias olimpines savanores Viliją Vyšniauskienę ir jos dukrą Ritą. Jos pasakė, kad šiandien – Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Tada pranešėjo paraginti Lietuvą sveikino visi žiūrovai.
 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt