Sportas

2015.02.12 21:38

Prasideda Anglijos futbolo „Premier“ lygos kovos

ELTA 2015.02.12 21:38

Jau šį savaitgalį prasideda stipriausias pasaulyje Anglijos „Premier“ lygos čempionatas.  

Jau šį savaitgalį prasideda stipriausias pasaulyje Anglijos „Premier“ lygos čempionatas. Palyginti su praėjusiu sezonu, „Premier“ lygoje žais trys naujos komandos – „Reading“, „Southampton“ ir „West Ham United“. Jos užėmė pirmas tris vietas žemesnėje lygoje – „Championship“ pirmenybėse. Iš aukščiausio diviziono po praėjusio čempionato iškrito „Wolverhampton“, „Blackburn Rovers“ ir „Bolton“ ekipos.

Ypač atkaklus turėtų būti „Newcastle United“ ir „Tottenham Hotspur“ klubų mūšis. Praėjusiame čempionate šie klubai užėmė atitinkamai penktą ir ketvirtą vietas.

Praėjusį sezoną įspūdingai finišavę ir vietą elitinėje Anglijos lygoje išsaugoję „Wigan“ futbolininkai žaisdami namie mėgins įkąsti „Chelsea“ komandai. Ši triumfavo UEFA Čempionų lygoje, bet Anglijos pirmenybėse liko tik šešta. Klubo savininką Romaną Abramovičių šį sezoną tenkins tik „Premier“ lygos čempionų titulas.

Praėjusiame čempionate dramatiškai triumfavę „Manchester City“ futbolininkai savo aikštėje bandys sudoroti „Southampton“ komandą.

Pasak daugelio futbolo specialistų, „Premier“ lygos favoritai vėl bus abu Mančesterio klubai – „City“ ir „United“. Tačiau jiems rimtą iššūkį pasirengusios mesti 4–5 komandos.