Naujienų srautas

Sportas2014.02.12 22:03

Olimpinių žaidynių auksas ir sidabras – Rusijos čiuožėjų poroms

ELTA 2014.02.12 22:03

Sočio žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo sportinių porų varžybose aukso ir sidabro medalius iškovojo Rusijos poros.

Sočio žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo sportinių porų varžybose aukso ir sidabro medalius iškovojo Rusijos poros.

Olimpinių čempionų titulą pirmą kartą iškovojo 27-erių metų Tatjana Volosožar ir 30-metis Maksimas Trankovas. Pasaulio čempionai trumpojoje ir laisvojoje programose užėmė pirmąsias vietas ir iš viso surinko 236,86 taško.

Olimpiniais vicečempionais tapo po trumposios programos treti buvę 22-ejų metų Ksenija Stolbova ir 23-ejų metų Fiodoras Klimovas. Europos vicečempionai surinko 218,68 taško.

Bronza atiteko Vokietijos atstovams – 30-metei Alionai Savčenko ir 34-erių metų Robinui Szolkowy‘ui, surinkusiems 215,78 taško. Vokietijos čiuožėjai po trumposios programos buvo antri, o laisvojoje programoje užėmė ketvirtąją vietą. Keturiskart pasaulio ir tiek pat kartų Europos čempionai A. Savčenko ir R. Šolkovis Vankuverio olimpinėse žaidynėse pelnė taip pat bronzą.

Varžybose dalyvavo 20 porų. Laisvąją programą trečiadienį atliko 16 duetų.

T. Volosožar ir M. Trankovas Turino olimpinėse žaidynėse buvo dvylikti, o Vankuverio – aštunti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi