2014.02.08 09:31

„Devils“ su D. Zubrumi iškovojo pergalę po pratęsimo

ELTA 2014.02.08 09:31

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate penktadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose po pratęsimo 2:1 (1:1, 0:0, 0:0; 1:0) įveikė „Edmonton Oilers“ ledo ritulininkus.

Sužaidus 11 min., šeimininkus į priekį išvedė Andrejus Loktionovas, o po 30 sek. rezultatą išlygino Tayloras Hallas. Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 2 min. 34 sek., įmušė „Devils“ žaidėjas Jonas Merrillas.

16 min. 34 sek. Žaidęs D. Zubrus du kartus metė į vartus ir pirmajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

„Devils“ komanda, po 58 rungtynių turinti 61 tašką, Rytų konferencijoje užima 12-ąją vietą, o „Oilers“ ekipa su 47 taškais po 60 rungtynių Vakarų konferencijoje yra paskutinė – 14-a.