Sportas

2015.09.08 13:45

Lietuvos olimpiečiai išlydėti į Sočį

ELTA2015.09.08 13:45

Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį išlydėjo Lietuvos olimpiečius į XXII žiemos olimpines žaidynes, kurios vasario 7–23 dienomis vyks Sočyje.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį išlydėjo Lietuvos olimpiečius į XXII žiemos olimpines žaidynes, kurios vasario 7–23 dienomis vyks Sočyje.

Prezidentė sportininkams įteikė Lietuvos trispalvę, palinkėjo sėkmės ir tvirtybės siekiant sporto laimėjimų bei garsinant Lietuvos vardą.

„Lietuvos vėliava – mūsų vienybės simbolis. Visa Lietuva stebės Jūsų pasirodymus ir kartu jaudinsis dėl Jūsų sėkmės. Aukštai iškelkite trispalvę ir ryžtingai priimkite olimpiados iššūkius. Linkiu Jums daug stiprybės, atkakliai ir veržliai siekti savo tikslo, garbingai atstovauti Lietuvai!“ – sakė prezidentė.

Šalies vadovė pabrėžė, kad pirmą kartą žiemos olimpiadoje Lietuvai atstovaus 9 atletai. Pasak prezidentės, tai rodo, jog Lietuvoje populiarėja žiemos sportas ir auga nauja sportininkų karta.

Į Sočį išvyksta dailiojo čiuožimo pora Deividas Stagniūnas ir Isabella Tobias, kuriai už nuopelnus Lietuvai prezidentė išimties tvarka suteikė mūsų šalies pilietybę. Taip pat – biatlonininkai Diana Rasimovičiūtė ir Tomas Kaukėnas, slidininkai Ingrida Ardišauskaitė ir Vytautas Strolia. Kalnų slidinėjimo rungtyse dalyvaus Rokas Zaveckas ir Ieva Januškevičiūtė. Agnė Sereikaitė dalyvaus greitojo čiuožimo trumpuoju taku varžybose.

Olimpiadoje pirmieji – jau vasario 8 dieną – startuos slidininkė I. Ardišauskaitė ir biatlonininkas T. Kaukėnas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.