Sportas

2014.02.02 23:27

D. Kasparaitis triukšmingai grįžo į Lietuvos ledo ritulį

BNS2014.02.02 23:27

Darius Kasparaitis pirmą kartą oficialiose varžybose atsisuko į Lietuvos vėliavą ir nusiėmė šalmą skambant Lietuvos valstybiniam himnui. D. Kasparaitis, žaidęs už Rusijos rinktinę bei Šiaurės Amerikos NHL lygoje užsimena ir apie galimybę atstovauti Lietuvai.

Darius Kasparaitis pirmą kartą oficialiose varžybose atsisuko į Lietuvos vėliavą ir nusiėmė šalmą skambant Lietuvos valstybiniam himnui. D. Kasparaitis, žaidęs už Rusijos rinktinę bei Šiaurės Amerikos NHL lygoje užsimena ir apie galimybę atstovauti Lietuvai.

„Jaudino ne pačios rungtynės, o stovėjimas prieš Lietuvos vėliavą ir skambantis šalies himnas. Ledo ritulyje manęs labai jau nenustebinsi, o oficialiai su komanda čempionato rungtynėse Lietuvoje buvau pirmą kartą ir tai neįprasta“, – po rungtynių pripažino visų spalvų olimpinius medalius turintis lietuvis.

D. Kasparaitis apsivilko Vilniaus „Hockey Punks“ klubo marškinėlius ir padėjo naujajam savo klubui įveikti Lietuvos čempioną Elektrėnų „Lokius-Poseidoną“.

„Visada smagu matyti savo sūnų žaidžiantį gyvai, o kada mačiau jį paskutinį kartą, jau nebepamenu. Malonus jausmas. Ar Darius dar gali padėti Lietuvos rinktinei? Manau, ne, juk reikia kelis metus žaisti Lietuvoje, tik po to bus galima žaisti rinktinėje“, – stebėdamas sūnaus žaidimą sakė Elektrėnuose gyvenantis Valdas Kasparaitis.

D. Kasparaitis iščiuožęs ant ledo buvo atsargus ir pradžioje tyrinėjo situaciją. Tik rungtynių viduryje, kuomet komandos draugai su varžovais apsistumdė, o vėliau ir susimušė, atgijo ir D. Kasparaitis. Po kelių drąsių reidų Dariui pavyko atidaryti įvarčių sąskaitą Lietuvos čempionatų istorijoje, kai po gražaus perdavimo stipriu smūgiu pasiuntė ritulį į vartų tinklą.

Kone pilnutėlės Elektrėnų ledo rūmų tribūnos suošė. Nuo šio momento kiekvienas pavojingas metimas buvo palydimas atodūsiais, o komandos pradėtos raginti žaisti aštriau. Atmosfera arenoje šilo ir žiūrovai įsitraukė į žaidimą.

„Lygis ne itin aukštas, tačiau rungtynės buvo geros. Vyrai žaidė su ugnele, kovojo iki pat rungtynių pabaigos, nevaikštinėjo po aikštelę savo malonumui. Žiūrovams tikrai turėjo patikti“, – po rungtynių sakė D. Kasparaitis.

„Darius nebe 20-ies metų, tačiau pasitreniravęs, tikiu, parodytų, ką moka. Kai praėjusią vasarą su klubu Darius kelis kartus treniravosi, tai paskutinėje treniruotėje jo neapėjo nė vienas puolėjas“, – sakė „Hockey Punks“ treneris Šarūnas Kuliešius.

„Hockey Punks“ ledo ritulininkai šiose rungtynėse trečią kartą sezone, 5:3 nugalėjo „Lokius-Poseidoną“ ir tapo vienvaldžiais Rytų konferencijos lyderiais, užsitikrinę teisę žaisti NLRL atkrintamosiose varžybose.

„Klausiu agento, kokie pasiūlymai, ir žiūrėsim, gal ir padėsiu klubui atkrintamosiose. Bus matyt“, – sakė D. Kasparaitis.

Po rungtynių olimpiniam čempionui buvo įteikti Lietuvos rinktinės marškinėliai ir palinkėta pasirodyti ir Lietuvos rinktinės sudėtyje.

Lietuvos ledo ritulio legenda puoselėja viltį atiduoti duoklę gimtinei ir apsivilkti Lietuvos marškinėlius pasaulio ledo ritulio čempionate. Prieš tai jis privalėtų ketverius metus žaisti Lietuvos čempionate.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt