Naujienų srautas

Sportas2014.01.31 16:29

1000 km lenktynėms Palangoje formuojama tik merginų komanda

BNS 2014.01.31 16:29

Šiais metais Palangos 1000 km lenktynėse startuosianti moterų komanda – Agnė Vičkačkaitė-Lauciuvienė, Ernesta Globytė ir Indrė Senkutė – tęsi savo pažadus dalyvauti tik iš merginų sudarytoje komandoje, įskaitant ir mechanikes bei aptarnaujantį personalą.

Šiais metais Palangos 1000 km lenktynėse startuosianti moterų komanda – Agnė Vičkačkaitė-Lauciuvienė, Ernesta Globytė ir Indrė Senkutė – tęsi savo pažadus dalyvauti tik iš merginų sudarytoje komandoje, įskaitant ir mechanikes bei aptarnaujantį personalą.

„Mes įrodysim, kad moterys vienos sugeba ne tik lenktyniauti, bet ir pačios aptarnauti bei prižiūrėti automobilį,“ – sako daugiausiai patirties žiedinėse lenktynėse turinti Ernesta Globytė.

Tiesa, tai padaryti nebus lengva. Lietuvoje sunku surasti pakankamai kvalifikuotų merginų, kurios galėtų tinkamai paruošti automobilį lenktynėms ir aptarnauti jį lenktynių metu. Todėl komandos vadovė Inga Juškevičiūtė nutarė skelbti merginų paiešką visoje Lietuvoje. Nebūtina net turėti didelės tokio pobūdžio patirties, svarbiausia – entuziazmas ir didelis noras.

„Surinksim merginas iš visos Lietuvos. Tai darome iš anksto, kad galėtumėm jas tinkamai paruošti, apmokyti ir patreniruoti“, – sako I. Juškevičiūtė.

Mechanikes savanores komanda žada apmokyti, pravesti kursus ir patreniruoti, kad lenktynių metu jos ne tik greitai aptarnautų automobilį, bet ir reikiamu momentu galėtų priimti greitus ir teisingus sprendimus.

Šiuo merginų projektu jau susidomėjo net keletas lenktynių komandų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Šiuo metu merginos svarsto keletą pasiūlymų lenktyniauti įvairiais automobiliais.

„Iš pradžių planavome Palangoje 1000 km lenktynėse dalyvauti BMW automobiliu, tačiau netikėtai gavome net keletą pasiūlymų iš kitų komandų. Šiuo metu svarstome, vyksta intensyvios derybos ir artimiausiu metu viskas turėtų galutinai paaiškėti. Gali būti, kad važiuosime gamykloje ruošta mašina, tad lėtos tikrai nebūsime“, – tikina E. Globytė.

Komanda kviečia visas norinčias dalyvauti 1000 km lenktynėse ir prisidėti prie komandos merginas jau dabar siųsti savo prašymus.

„Viskas labai paprasta, tereikia atsiųsti savo koordinates el. paštu ir mes su visomis susisieksime. Mums labai reikia entuziastingų merginų, kurios būtų pasiryžusios patiems netikėčiausiems iššūkiams. Liūdna tikrai nebus!“ – tikina komandos vadovė I. Juškevičiūtė

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi