Sportas

2014.01.30 15:53

Žadėta parama pasiekė žalgiriečius

LRT.lt 2014.01.30 15:53

Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubą pasiekė Kauno savivaldybės kontroliuojamos šilumos tiekimo bendrovės „Kauno energija“ skirta parama. Ji iš karto buvo panaudota žaidėjų atlyginimams, rašoma oficialioje klubo svetainėje.

Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubą pasiekė Kauno savivaldybės kontroliuojamos šilumos tiekimo bendrovės „Kauno energija“ skirta parama. Ji iš karto buvo panaudota žaidėjų atlyginimams, rašoma oficialioje klubo svetainėje.

Sausio pradžioje „Kauno energijos“ akcininkai pritarė sprendimui 1 mln. litų paramos skirti Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandai.

„Džiaugiamės, kad su Kauno savivaldybės pagalba ši parama jau pasiekė žalgiriečius. Į šiuos pinigus žiūrime, kaip į bendrą miesto savivaldybės paramą, nes Kauno savivaldybė valdo virš 90 procentų įmonės akcijų. Šie pinigai buvo skirti žaidėjų atlyginimams, iš jų nebuvo mokamos susikaupusios skolos“, – teigė „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

Kaip buvo skelbta ir anksčiau, klubas 2013-2014 metų sezone planuoja surinkti 15 mln. litų – po 5 milijonus iš privačių rėmėjų bei savivaldybės bei dar 5 mln. už parduotus bilietus į namų rungtynes.