Naujienų srautas

Sportas2014.01.27 16:16

„Žvaigždžių dienos“ rinkimuose dominuoja „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ krepšininkai

LRT.lt 2014.01.27 16:16

Artėjant LKL „Žvaigždžių dienai“, geriausių lygos žaidėjų rinkimuose, kaip ir kiekvienais metais, dominuoja „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ klubų krepšininkai, rašoma oficialioje LKL interneto svetainėje.

Artėjant LKL „Žvaigždžių dienai“, geriausių lygos žaidėjų rinkimuose, kaip ir kiekvienais metais, dominuoja „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ klubų krepšininkai, rašoma oficialioje LKL interneto svetainėje.

Likus kiek daugiau nei savaitei iki rinkimų pabaigos, užtikrintai pirmauja „Vakarams“ atstovausiantis puolėjas žalgirietis Paulius Jankūnas. Gynėjų porą greičiausiai taip pat sudarys žalgiriečiai, nes sąrašo viršuje yra trys šio klubo krepšininkai: Justinas Dentmonas, Martynas Pocius ir Šarūnas Jasikevičius. Dėl vidurio puolėjo nugalėtojo vardo „Vakaruose“ kovoja Kšyštofas Lavrinovičius ir Robertas Javtokas.

„Rytuose“ situacija analogiška – tik dominuoja ne „Žalgirio“, o „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Daugiausiai balsų šios ekipos rinkimuose yra surinkęs puolėjas Darius Songaila. Trečias šiame sąraše Stevanas Jelovacas. Tarp gynėjų dominuoja taip pat vilniečių trio: Renaldas Seibutis, Martynas Gecevičius ir Omaras Cookas. Vidurio puolėjo pozicijoje Juanas Palacios artimiausius varžovus pagal surinktus balsus lenkia net trigubai.

 Pagal šios dienos rezultatus, tik Prienų ekipos puolėjas Mindaugas Lukauskis ir „Nevėžiui“ atstovaujantis Arvydas Šikšnius sugebėtų prasibrauti į „Žvaigždžių dienos“ starto penketus. Jie ir būtų rinkimų lyderiai, jei juose nedalyvautų nei žalgiriečiai, nei „Lietuvos ryto“ krepšininkai.

Rengiant rungtynes tokiu formatu, pretendentais tapti „Žvaigždžių dienos“ „Vakarų“ starto penketo žaidėjais būtų: gynėjai Marius Runkauskas („Neptūnas“), Martynas Mažeika („Neptūnas“), puolėjai Valdas Vasylius („Neptūnas“), Artūras Valeika („TonyBet“), Vytautas Šarakauskas („Neptūnas“).

„Rytų“ lyderiais be A. Šikšniaus būtų: gynėjai Rolandas Alijevas („Pieno žvaigždės“) ir Gintaras Leonavičius („Nevėžis“), puolėjas Egidijus Dimša („Pieno žvaigždės“), vidurio puolėjai Averonas Matthews („Juventus“), Ryanas Olanderis („Lietkabelis“).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi