Naujienų srautas

Sportas2012.08.10 16:29

Lietuvos futbolo rinktinėje – 18 „legionierių“

ELTA 2012.08.10 16:29

Lietuvos vyrų futbolo rinktinės vyriausiasis treneris vengras Csaba Laszlo draugiškoms rungtynėms su Makedonijos komanda pakvietė 22 futbolininkus. 18 iš jų rungtyniauja užsienio klubuose.

Lietuvos vyrų futbolo rinktinės vyriausiasis treneris vengras Csaba Laszlo draugiškoms rungtynėms su Makedonijos komanda pakvietė 22 futbolininkus. 18 iš jų rungtyniauja užsienio klubuose.

Į nacionalinę komandą pakviesti tik keturi Lietuvos futbolo A lygoje rungtyniaujantys žaidėjai – gynėjai Valdemaras Borovskis (Marijampolės „Sūduva“) ir Georgas Freidgeimas (Vilniaus „Žalgiris“), saugas Ramūnas Radavičius (Panevėžio „Ekranas“) ir puolėjas Artūras Rimkevičius (Šiaulių „Šiauliai“).

Į rinktinę sugrįžta pagrindinis vartininkas Žydrūnas Karčemarskas bei kurį laiką komandos sąrašuose nebuvęs Giedrius Arlauskis. Gynybos grandyje pasikeitimų bus mažiau, vienas jų – Edinburgo „Hearts“ (Škotija) klubo kapitonas Marius Žaliūkas. Nacionalinės komandos gretose vėl rungtyniaus Deividas Šemberas, Edgaras Česnauskis ir Tomas Danilevičius. Nebus tik sunkią traumą jau kurį laiką besigydančio gynėjo Mariaus Stankevičiaus.

Pirmadienį paryčiais Lietuvoje rungtyniaujantys futbolininkai kartu su komandos personalu iškeliaus į Skopję. Kiti rinktinės nariai atvyks tiesiai į Makedonijos sostinę.

„Pasirinkome žaisti su Makedonija, nes ši komanda rungtyniauja panašiai kaip mūsų būsimos varžovės Slovakija ar Graikija. Laukia sunki kelionė, tačiau tikiuosi, kad galime pasiekti pozityvų rezultatą. Kalbu ne apie lygiąsias. Turime tikėti, kad galime įmušti įvarčių ir to siekti, – penktadienį surengtoje spaudos konferencijoje sakė Lietuvos rinktinės strategas Cs. Laszlo. – Makedonijos rinktinės žaidėjai atstovauja užsienio klubams, yra futbolininkų iš galingų Italijos, Belgijos, Vokietijos klubų. Tai komanda, kuri gerai valdo kamuolį, yra pajėgi taktiškai – pagal buvusios Jugoslavijos mokyklą, bet makedonų treneris yra iš Didžiosios Britanijos ir akcentuoja fizine jėga paremtą žaidimą.“

Makedonijos ir Lietuvos rinktinių draugiškos rungtynės vyks rugpjūčio 15 dieną. Rugsėjo 7 dieną Vilniuje lietuviai žais pirmąsias pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Slovakija.

Lietuvos rinktinės sudėtis:

vartininkai: Žydrūnas Karčemarskas, Ernestas Šetkus, Giedrius Arlauskis;

gynėjai: Deividas Šemberas, Arūnas Klimavičius, Tadas Kijanskas, Marius Žaliūkas, Vytautas Andriuškevičius, Valdemaras Borovskis, Georgas Freidgeimas;

saugai: Deividas Česnauskis, Edgaras Česnauskis, Ramūnas Radavičius, Mindaugas Panka, Saulius Mikoliūnas, Linas Pilibaitis, Mantas Savėnas;

puolėjai: Tomas Danilevičius, Darvydas Šernas, Andrius Velička, Tadas Labukas, Artūras Rimkevičius. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi