Sportas

2014.01.14 14:13

Graikų-romėnų jaunimo imtynių turnyre lietuviai liko ketvirti

BNS 2014.01.14 14:13

Baltarusijos sostinėje vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių jaunimo komandų turnyras. Varžybose septynios ekipos buvo suskirstytos į du pogrupius.

Baltarusijos sostinėje vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių jaunimo komandų turnyras. Varžybose septynios ekipos buvo suskirstytos į du pogrupius.

Lietuvos komandos varžovais burtų valia tapo Baltarusijos I komanda bei ekipos iš Švedijos ir Latvijos. Kitame pogrupyje grūmėsi Rusijos, Lenkijos ir Baltarusijos II komandos atletai.

Lietuvos ekipa, kurios pagrindą sudarė Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) auklėtiniai, vienodais rezultatais – 6:2 – įveikė švedus ir latvius. Susitikimas su baltarusiais baigėsi taikiai 4:4, tačiau dėl palankesnių papildomų rodiklių pirmąją vietą grupėje užėmė ir į komandinių varžybų finalą pateko šeimininkai.

Kovoje dėl trečiosios vietos Lietuvos rinktinė rezultatu 3:5 pralaimėjo lenkams ir galutinėje įskaitoje liko ketvirtojoje pozicijoje.

Finale imtynininkai iš Rusijos 5:3 nugalėjo Baltarusijos I komandą bei iškovojo nugalėtojų taurę.

Lietuvos jaunimo rinktinės treneris Olegas Antoščenkovas teigiamai vertino savo auklėtinių pasirodymą ir nedramatizavo padėties, jog komanda liko be apdovanojimų.

„Turnyre mano ekipos atletai buvo 1–2 metais jaunesni už varžovų imtynininkus. Ne vienas varžovų sportininkas jau yra įsitvirtinęs savo šalies suaugusiųjų rinktinėje. Be to, pernai mūsų sportininkams buvo sunkūs metai – jie dalyvavo pagrindinėse varžybose ir iškovojo ne vieną medalį Europos ir pasaulio čempionatuose. Natūralu, kad kai kurie yra šiek tiek išsunkti ir dar neatsistatė. Sezonas tik įsibėgėja ir tikiuosi, kad iki pagrindinių startų vasarą komandos lyderius pastatysim ant kojų“, – šypsodamasis pasakojo treneris.

Jau tapo įprasta, kad stabiliai gerai ant imtynių kilimo kovoja Mantas Knystautas. Lietuvis sunkiasvoris Minske taip pat laimėjo visas keturias savo dvikovas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.