Sportas

2015.09.08 13:45

„Žalgiris“ CSKA klubui parodys agresyvumą ir energiją

DELFI.lt 2015.09.08 13:45

Kauno „Žalgirio“ penktadienį laukia antroji Eurolygos TOP-16 etapo dvikova. Po netikėtos ir skaudžios nesėkmės pirmose rungtynėse žalgiriečių laukia dar aukštesnis barjeras – Maskvos CSKA.

Kauno „Žalgirio“ penktadienį laukia antroji Eurolygos TOP-16 etapo dvikova. Po netikėtos ir skaudžios nesėkmės pirmose rungtynėse žalgiriečių laukia dar aukštesnis barjeras – Maskvos CSKA.

Pirmose rungtynėse „Žalgiris“ savo aikštėje 66:84 nusileido Miuncheno „Bayern“. Tuo metu CSKA svečiuose 84:77 įveikė Manto Kalniečio ir Simo Jasaičio Krasnodaro „Lokomativ-Kuban“.

„Pristatinėti varžovų nereikia, visi žino CSKA komandą, tikrai įspūdingą turi sudėtį, įspūdingi žaidėjai, trenerių kolektyvas surinktas labai geras, ši komanda yra solidi ir žaidžia labai gerai, tiek puolime, o pastaruoju metu ir gynyboje, dėl to ir rezultatai pas juos geri.

Laimėjo paskutines varžybas išvykoje, tikrai komanda jaučiasi puikiai ir mums bus sunku žaidžiant pas juos namuose“, – sako „Žalgirio“ strategas Saulius Štombergas.

„Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas pastebi, kad kauniečiai privalo žaisti agresyviau.

„Tikrai turime žaisti agresyviau. „Bayern“ čia atvažiavęs pradėjo žaisti agresyviau ir mes pasimetėme. Turime būti agresyvūs, kad nepasimestume ir pridarytume varžovams problemų. CSKA – stipri komanda, daug gerų žaidėjų, turi ir pamainos – kas pakyla nuo suolo visi gali lemti rungtynių baigtį. Tikrai bus labai sunku“, – teigia P. Jankūnas.

S. Štombergas neslepia, kad didžiausias iššūkis – sustabdyti CSKA lyderius.

„Visa komanda žaidžia nuostabiai, yra labiau akcentuoti Sonny Weemsas, Milošas Teodosičius, Nenadas Krstičius. Ant jų pastatytas žaidimas, jie tą rezultatą daugiausiai ir daro. Mums bus didžiausias tikslas prieš juos ir apsiginti. Turime numatę savo planą, kaip ruošiamės gintis, šiuo metu gan sunki padėtis, nes Vytenis Lipkevičius traumuotas.

Pastaruoju metu mes praradome agresyvumą, pataikymo procentas sumažėjęs, tad mums reikia daug ką pagerinti, kad grįžti prie savo rodiklių ir turėti galimybę laimėti“, – kalba S. Štombergas.

„Minimaliai pasitikėjimo trūksta. Daug dirbame, bet rungtynėse kažkodėl nesiseka. Stengsimės kovingumu, energija sugrįžti į gerą formą“, – pridūrė P. Jankūnas.

„Žalgirio“ ir CSKA dvikova penktadienį prasidės 18 valandą.